Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem kakil egyedül a 6 hetes...

Nem kakil egyedül a 6 hetes babám mit csináljak? Csak anyatejes

Figyelt kérdés
4 hetes koráig semmi problémánk nem volt mindennap többször volt széklete.Aztán egyszer csak nem sikerült neki már mindent próbáltam infacol,lactas csepp (ezt most kezdtük ) baba masszázs pukik jönnek de semmi több aztán 2 naponta estére már annyira feszíti szegénykémet szerintem h nem tud elaludni vagy ha elalszik akkor is nagyon hamar felébred és én is elfáradok és szélcsőt használok akkor kijön egy nagy adag és megkönnyebbül. Mitől lehet ez és miért csak most eddig nem volt ? Már az étkezésembe is mindent felük vizsgáltam .

2019. nov. 27. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 2 hós kora óta küzdök vele. Hol megy neki hol nem. Ha már kínlódik akkor szélcső. Nem tudsz neki mit csinálni. Ilyenkor elfelejtenek kakálni. Majd egyszercsak kinövi. Lehet hogy csak a hozzá táplálással. Kitartás.
2019. nov. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%

Szélcsővel óvatosan, hozzászokHAT, és akkor belekerültök egy ördögi körbe. Nem tud kakilni, szélcsövezed, emiatt majd ismét nem tud, megint szélcső kell majd stb.

Első körben mindig próbáld a tornáztatást, átmozgatást. Nekünk ennyi idősen pl a pihenőszék meg az autós hordozó rengeteget segített. Kakilószéknek neveztük el. Ha nehezen ment a kaki, beleültettem, és pillanatok alatt meg is volt az eredménye

2019. nov. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bigaia cseppeket pròbàltad màr?nèzz utàna az ilyen gyomorflóra èpítő, nekünk az segített. Itt Svàjcba így hívjàk de tuti van olyan otthon is..
2019. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Igen tudom h hozza szokhat sajnos :-(ezért próbálok minden alternatív megoldást de eddig meg sajnos nem használt .Autós ülést is próbáltam de abba nagyon nem szeret ülni csak ha megy a kocsi, Biogaia cseppel kezdtük abból már elfogyott egy üveg nem tudom érdemes e meg próbálkozni adni tovább ...hát akkor küzdünk tovább .Már komolyan jobban várom h legyen egy önálló széklete mint a karácsonyt :-D:-D
2019. nov. 27. 23:36
 5/9 anonim ***** válasza:

Biztos nem kakilna a 3.napon? Anyatejesnel normalis is lehet, ha nem mindennap kakil,a pocakfajas sajnos van kb 3hos koraig...


Mit mond a gyerekorvos?


En meg korbeneznek az etrendemben, mit tudnek elhagyni, ami esetleg szekletfogo lenne... Lehet a tejtermekeket sem eroltetnem... Hatha csak ennyi a fennakadas oka!

2019. nov. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3as vok, ez enyèm most 4hónapos lesz, 3.hèttől tàpszeres, azóta kb nem fàj màr a hasa a bigaia cseppeket viszont mèg mindig adnom kell, itt az orvosok valami csodaszerkènt tartjàk szàmon
2019. nov. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Gyermekorvos is azt mondta h anyatejes babáknál normális akár 4 naponként széklet is és ez rendben is lenne de ha látom rajta h küszködik gondolom úgy nem .Gondolkoztam h próbáljam kivárni és addig ringatni dajkálni de egy idő után feladtam lehet azt kene mégis ?


Tej termékeket már nem eszek két hete nagyon próbálok az étkezésre figyelni.


Akkor lehet még adom tovább a biogaiat hát ha .

2019. nov. 28. 09:36
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szélső helyett esetleg próbáld ki az EC pózt, ha látod rajta, hogy kakilnia kellene, nálunk nagyon sokat segített.


[link]

2019. nov. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, *szélcső akart lenni :)
2019. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!