Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem büntetik a celebeket...

Miért nem büntetik a celebeket akik pucéran mutogatják a gyerekeiket?

Figyelt kérdés
Most konkrétan egy insta sztori jött velem szemben Csuti nevű celebtől, aki azt videózza, ahogy a kisfia meztelenül forgolódik a fürdő kádban, popsi, kuki minden premier plánban. Az egy dolog, hogy valakibe ennyi ész szorult, hogy ezt megmutatja, mikor bárki de tényleg bárki akár pedofilok is nézhetik és lementhetik (előre sajnálom milyen felnőtt lesz belőle...), de ez nem büntetendő?
2019. nov. 29. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

De, igen büntetendő cselekedet lenne, mivel a gyermek még nem tudja megvédeni önmagát!

Azonban nincs aki mindezeket a barmokat, akik egybegyűlnek az instán, meg a Face-bookon, figyelemmel tudná kísérni, ergo, mindenki azt csinál, amit akar.

2019. nov. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a civileket sem ugyanezért
2019. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem már eltávolítatták, vagy legalábbis nagyon remélem. Szerencsére az insta soron kívül vizsgálja a gyerekek mutogatása miatti bejelentéseket. Sajnos semmi de semmi olyan jogszabály nincs ami ezt tiltaná pedig szerintem szükségszerű lenne a mai világban hamár 1-2 agyatlannak nincs annyi esze, hogy felfogja ennek a súlyát és a valós veszélyt. Főleg egy ilyen jöttment pojáca akit az átlagnál többen követnek (a sok másik agyatlan akiknek az igényszintje annyira lent van, hogy az ilyenek ma már 0 teljesítménnyel “celebek” lehetnek) kéne sokkal jobban odafigyelnie erre. Ez a szerencsétlen kisfiú pedig jó eséllyel már pucéran a darkweben terjed és pedofilok verik rá köszönettel az apjának.
2019. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A facebookon igenis figyelik!Barátnőmmel leszedettek képet,mert sértette a szabályzatot!Pedig nem volt pucér a kislánya.
2019. nov. 30. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már hallotam olyan esetről is ahol egy ember beperelte a saját szüleit, mert olyan képeket osztottak meg róla ahol kisbabaként ül a bilin. A Facebook tesz ez ellen mert az ilyeneket letiltja, de mivel az Instagramot megvette a Facebook ezért szerintem onnan is letiltják az ilyeneket.
2019. dec. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!