Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Csak én vagyok...

Fiús anyukák! Csak én vagyok ilyen "fura"?

Figyelt kérdés
Volt már hogy kifestettem a száját csillámos szájfénnyel, ma pedig hirtelen felindulásból kifestettem a kis körmeit. Persze fiúként is szoktam csinosítgatni, csináltam már neki többször kis tarajat pl. De persze szoknyát sosem adnék rá és csak itthon művelek vele, máshova nem viszem el így. Nincs kislányom, ő az egyetlen babám, és néha jó picit kislányként kezelni. Nem akarok belőle azért b*zit faragni ha nem muszáj, de az se baj ha végül az lesz. Más is művel ilyeneket néha a fiával?

#fiú #baba #lány #csinosítgat
2019. nov. 30. 17:04
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
96%
Nem csinálok ilyet vele. A lányommal szoktunk és ha már nagyon hisztizett, egy ujját kikentem, de akkor is szóltam, hogy ez nem neki való. Lehet mondani, hogy nem számít, de szerintem igen. Nekem fontos, hogy nem bazári majom, hanem férfi lesz belőle. A homoszexualitás nem ezen múlik, akkor se tudnád arra nevelni, ha ez lenne a kifejezett szándékod. Ezt remélem tudod.
2019. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Eszem ágában sincs ilyet csinálni vele. Szerintem a taraj sem a csinosítás kategória...
2019. nov. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
95%
Nem tudsz belőle "b*hit faragni", mert nem nevelés kérdése.
2019. nov. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 babyboom567 ***** válasza:
89%
ilyeneket nem csináltam, de kisebb korában(most 3 éves) volt több rózsaszín bodyja, meg rugija.De nem azért hogy lányként kezeljem, csak örököltük ezeket cukik,használhatók voltak, a gyereket meg nem érdekelte mi van rajta.
2019. nov. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
97%
Idióta vagy, nem "fura". Nem játékbaba, hanem ember, akit értelmesen nevelned kellene.
2019. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 A kérdező kommentje:
Az hát, akkor mit szólsz azokhoz a gender-semleges szülőkhöz akik a fiúkat simán elviszik szoknyában bárhova, és csodálkoznak, hogy hülyének nézik őket. Én legalább csak itthon csinálok ilyet vele, és fiúként kezelem, nem járatom le mások előtt direkt.
2019. nov. 30. 17:40
 7/51 anonim ***** válasza:
93%
A gyerek nem a tiéd. Önálló ember. Amíg szerinted neked van egy babád, addig tévúton jársz! Ha tisztelnéd, úgy is bánnál vele, nem úgy, mint egy játékbabával, akinek mindegy, hogy áll a haja.
2019. nov. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 A kérdező kommentje:
Önálló emberként kezelem, csak néha szeretem széítgetni, hatalmas bűn, tényleg.
2019. nov. 30. 17:47
 9/51 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, 2 fiam van, de eszembe sem jutott csillámozni vagy körömlakkozni őket.

Te beteg vagy, inkább szakemberhez fordulj segítségért, könyörögve kérlek!

Nem játék, hanem gyerek.... Tejóég, minek neked gyerek?

2019. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az, az én meglátásomban. Ő nem tudja megvédeni magát az anyai hülyeséggel szemben. Hogy vannak, akik még ennél is tovább mennek, nem mentség.
2019. nov. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!