Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen lesz egy magyar apuka...

Milyen lesz egy magyar apuka ( szoke, kek szemu ) es egy roma anyuka ( barna bor/haj/szem) kisbabaja?

Figyelt kérdés
Baratnomnel epp ez a felallas, es a minap azon gondolkodtunk milyen lesz a születendo kisfia. Vajon az apuka szep kek szemet fogja orokolni vagy netan az anyjara fog ütni ?
2019. dec. 3. 15:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
62%

Barna és kék szemből lesz barna vagy zöld mivel a barna a legdominánsabb szín.

De inkább az anyjára fog ütni a gyerek.

2019. dec. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
83%
Fordított felállással, lett szőkés-barna a kislányunk fekete szemekkel és kreol bőrrel. Ugyan a férjem nem roma, szimplán csak mediterrán típus de inkább rá ütött a gyerek.
2019. dec. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Ismerősöméknél dettó ez a felállás, szőke fehér bőrű kék szemű gyerekük lett, míg nem láttam az apukát azt hittem örökbefogadta mert a csaj roma fekete haj- barna szemmel sötét bőrrel.
2019. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Andizsuzsi ***** válasza:
36%

50-50% eséllyel lehet barna vagy kék szeme.


[link]

2019. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 Tomama válasza:
38%
Mediterrán típus😂 ez jó! Szerintem ezt nem lehet csak úgy kigondolni, amilyen lesz olyan lesz. Milyen géneket örököl ez a titok nyitja😉
2019. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk kék szem szőke haju fehér bőrű a kisfiúnk :) én is az vagyok a párom barna haj barna szem barna bőr.
2019. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
59%
Nálunk is ez volt a helyzet, én vagyok a gyerek. Barna hajam van, kék szemem.egy az egyben apára hasonlítok, anyára egyàltalán nem.
2019. dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Erdekes ez a genetika. :-)
2019. dec. 3. 15:53
 9/28 anonim ***** válasza:
80%
Honnan tudjuk? Ezer meg ezer féle lehet, nézzük meg a varázsgömbön hogy a barátnőd fián épp hogy fog kiütni a genetika?
2019. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
54%

Felvettem a kapcsolatot az égiekkel, már látom. Ő az anyjára fog ütni, barna szemű és barna hajú lesz.

Ugye az irreleváns, hogy az egyik válaszoló épp milyen, a barátnőd gyerekénél nyilván nem ugyanez lesz a helyzet.

2019. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!