Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normális egy 3 hetes babánál?

Ez normális egy 3 hetes babánál?

Figyelt kérdés
Tápszeres baba, kb. háromnaponta van széklete. Sokat és büdöset szellent. Sokszor kell masszírozni a hasát a bentrekedt levegő miatt, mert mohón eszik. Gyerekorvos javaslatára espumisan cseppet és Mecsek babateát iszik de így is sokat nyűglődik. Hogyan segíthetek még rajta?

2019. dec. 3. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Cserélj cumisüveget, vannak nagyon jó anti-kólikás üvegek.
2019. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kisbabák emésztése még nagyon kezdetleges, én úgy tudom, hogy az nem baj ha nincs minden nap széklet, a cumisüveget viszont én is leváltanám, mert tényleg túl sok levegőt nyel ha mohón eszik.
2019. dec. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tápszered babánál napi 1 székletnek kell lennie.

Mindkét fiam megszenvedte, szélcsöveztem őket napi 1x, mert fájt a hasuk,ha nem tettem. Nem szoktak hozzá, mint sokan állítják, a hozzátáplálás megoldotta a problémát, 4 hós koruk után, amint egyre többet ettek, nem volt szükség a szélcsőre.

2019. dec. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3as jól írja, tápszeres babának kell a napi 1 széklet. Szerintem válts tápszert!
2019. dec. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi nálunk 4 hetesen (anyatej) kezdődött a hasfajas, nem tudtuk azt hittük éhes mert a cicit nem akarta mindig elfogadni máskor sem.Férjem elment tapszerert (HA-s) aztán még aznap szelcsővet kellett később venni..használni is kellett sűrűn, de aztán kapott anyatejet és tapszert, utána pedig nagyon kevés lett a tejem és csak tapszert kapott (kb 2 hét).. és még 2 hétig, aztán új tapszer ami nem HA-s az volt a jó. sem az infacol,sem az espumizan, sem a gripe water nem használt.
2019. dec. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!