Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van ez? Mit csináljak...

Miért van ez? Mit csináljak vele már?

Figyelt kérdés
10 hónapos babám csak cicizne, alig akar enni, pár falatot azért bele tuszkolok, viszont valószínű nem elég taplaló a tejem, mert nem hízott 3 hónap alatt csak fel kg-t... tápszert nem akarja nagyon enni, de az arca elég kiütéses. Fogok tápszert váltani azért, de nem a tápszernél jött ki, előtte is olyan volt. Már nem tudom mit adjak neki enni is, tejterméket se nagyon kap már, pici kiflit, hátha az. Ötletek?
2019. dec. 5. 18:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Foga nem jön? Nekem olyankor kisebb az étvágya, többet cicizik.

A súlya meg nem hiszem hogy azért nem nő gyorsabb ütemben, mert nem tápláló a tejed. Ennyi idősen már nem híznak olyan sokat. Többet is mozognak. Nekem is volt olyan hónap, hogy csak 10 dekát hízott, de a doktornő nem kevesellte. Főleg mivel kis husi babám van.

2019. dec. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnő igen, extra sokat van cicin. Lehet a foga is, de az elmúlt 1 hónapban nem jött semmi, fogzos tünetek vannak (kaka, nátha..)
2019. dec. 5. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a fogzásnál lesz pöttyös az arca.

A súly nem gáz, ilyenkor stagnálnak illetve egyedi a növekedés üteme.

4,5kg-mal született a lányom, 6 hónaposan 9 volt, 11 hónaposan 9,8kg. Egyéves korára kb 10 lesz, ami teljesen jó.

2019. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!