Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Terpeszpelust éjjelre levehete...

Terpeszpelust éjjelre levehetem vagy mit ajánlanátok, hogy tudjon aludni?

Figyelt kérdés
Napok óta nem tud aludni 6 hetes babám, amióta megkapta a terpeszpelust mrrt hanyatt nem tud ellazulni. Mindig oldalt alszik el. Hiába alszik el a karomban, ha lerakom felkel 20 perc múlva és feszeng, fel kell venni. Ma éjjel bevallom levettem róla, hogy tudjon aludni. Oldalra raktam és màr aludt is.

#6 hetes #Terpeszpelust
2019. dec. 6. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha hasra fektetes?

Oldalt alvós babám háton a mai napig nem alszik (17 hónapos)

Hason szeret, vagy oldalt.


Napközben tud aludni?

Sajnos neki annyira sok az alvasideje, hogy éjjel sem szabadna levenni

2019. dec. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Azt nem tudom,mennyire jó vagy nem,ha éjszakára nem adod rá.

Csak az én tapasztalatomat tudom leírni. 7,5 hónapos kisfiam is 6 hetes korától hordta a terpeszpelust. Először a fűzősszerűséget,aztán találtunk a neten gatyaszerűt. Az kényelmesebb volt neki.

De egyiket sem adtam rá éjszakára.

Kikértem a védőnő véleményét,aki azt mondta,nem baj,ha éjszakára nem adom rá,ha nappal rajta van.

Még lesz egy controllunk,de szépen helyrejött. Neki azért kellett hordania,mert nem volt csontmag. Most már van,de asszimetrikus.

Nem tudom nyugodt szívvel azt mondani neked,ne add rá éjszakára,mert minden baba más,nem tudom,nektek mi a probléma. Azt javaslom,beszéld meg a védőnővel vagy a dokival.

És az is lehet,hogy én se tettem jót ezzel,csak szerencsénk volt.

2019. dec. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Én levenném.Az én gyerekemnek is volt,de rossz volt nézni szegényt.Még nappal is alig adtam rá.
2019. dec. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos a hasra fektetést csak nappali alvásnál szereti. Arra gondoltam, hogy nappal sokat hordozom mert akkor jó nagy terpeszben van és szereti is a kendőt. Így akkor nem kell ráadnom a pelenkát. Éjjel pedig hagyom aludni oldalt. Egyébként nem igazán értem miért kaptunk mert azt írták a leletre, hogy mindegyik csípő Graf I. Megnéztem és elvileg ez a jó viszont a jobb csipőjénél az alfa szög 57 fok de amúgy rendben van.
2019. dec. 6. 10:09
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

2-es vagyok.

A hordozás jó,de ha épp nem hordozod,legyen rajta nappal,és a nappali alvásoknál is. Az jó,amit az 1-es írt,próbald hason altatni. Az én babám hason alvós volt a kezdetektől. Még most is hason szeret aludni,pedig már mozog,ő helyezkedik el a neki tetsző alvási helyzetbe.

Lehet,hogy kötött a babád csípője,emiatt javasolták a terpeszpelust.

Napközben legyen rajta minél hosszabb ideig.

2019. dec. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!