Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti babátokat meddig érdekelte...

Ti babátokat meddig érdekelte a játszószőnyeg? (amiről lelógnak játékok)

Figyelt kérdés

A baba már lassan 7 hónapos, most már elkezdett mászni, így minden érdekli, csak a játékai nem, közlekedik, felfedez... a játszószőnyeg sem igazán érdekli, kifejezetten ellenkezik ha beleteszem, csak néha, ébredés után még álmatagon játszogat vele néha, de akkor is hamar kiforog, kimászik belőle.

Szerintetek eltehetem már, nem fogja már igényelni?

Azért nem tudom eldönteni, mert ezzel a szőnyeggel kapcsolatban mindig változó kapcsolata volt...eleinte szerette, egy ideig idegesítette, aztán megint szerette...hogy most nem érdekli az is egy múló dolog, vagy mostmár kinőtte?

Bocsi, ha buta kérdés.


2019. dec. 6. 09:33
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, és ez hivatalosan ilyen "baby gym", de én sosem fogom megérteni miben különbözik az a játszószőnyegtől :)
2019. dec. 6. 09:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tedd el nyugodtan, az fekvő babának van.
2019. dec. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Amíg fel nem ült.
2019. dec. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám 9 hónapos, nálunk még mindig kint van. Saját játékai is vannak a szőnyegen, sokszor belemászik és el van velük, vagy piszkálja a lógósakat.
2019. dec. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Már ül, legalábbis így támaszkodva..


Utolsó: játszik a játékaival? Mert az enyém amióta mászik nem érdekli más, csak a felnőtt cucc... ennek elmúlik valaha a "varázsa" és visszatér majd a játékokhoz?

2019. dec. 6. 10:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor már stabilan forgott simán ott hagyta és nem kötötte le. Max arra volt jó hogy belekapaszkodott a játékhídba és így sikerült arrébbhúznia magát.
2019. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4es vagyok. Érdekli. Jön megy a lakásban, kicsit megpihen a játékainál, aztán folyt.köv. 😄 Egyébként tényleg szokott elég sokáig egyhelyben ülni, és hol ezzel-hol azzal játszik.
2019. dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
5 és fél hónapos kisfiam van, ugyan ezen gondolkoztam én is, már csak ritkán köti le, kiforog alóla stb, illetve hosszú baba, már inkább akadályozza a mozgását. Én karácsony után tervezem eltenni, úgy hallottam a fa alatt lesz habtapi a fiatalúrnak 🤭
2019. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#6 az enyém ma épp lebontotta a játékhidat XD


#7 akkor reménykedem hogy az enyémnél is eljön ez a nap :D


Köszi mindenkinek a véleményt. Valószínűleg akkor én eltüntetem hamarosan, ha lenne sok helyünk még maradhatna, de sajnos nincs, úgyhogy maradjon inkább hely másnak :)

2019. dec. 6. 19:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezek szerint másoknál tovább tartott. 2 hónapos korában kaptuk, 3 hónaposan már nem kötötte le, mert elkezdett forogni.
2019. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!