Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatosan nyög és erőlködik...

Folyamatosan nyög és erőlködik a baba, kinövi valamikor?

Figyelt kérdés
Két hetes lóra óta éjszaka folyamatosan nyög, erölködik. Ő alszik én nem, az első hetekben volt hogy rajtam feküdt de nem volt jó, most hason alszik de így se jobb. Elkeztük a biogaiat, aztán az espumisanra most az infacolt használom. Van hogy szoptatás közben is erölködik, ilyenkor is jön a puki. Ha este megszoptatom akkor egy két óráig csendben alszik aztán megint elkezdi, egyébként meg lehet hogy végig aludná az éjszakát ha nem kellteném fel szoptatni. Most 10 hetes. 8 fél 9-kor elalszik és éjfél 1 órakor kellek fel hogy erőlködik megszoptatom csendben van olyan 4 óráig onnantól kezdve semmit nem alszok. Az az érdekes hogy ha a karomba van akkor nyugodtan alszik, azt is csináltam már hogy magam mellé fektettem hátha úgy jobb lenne de a férjem nem igazán szereti mert fél hogy ráfekszik vagy azt mondja hozászokik hogy köztünk van, persze ő fel se kell egész éjszaka amíg én virrasztok és fáradt vagyok minden nap.
2019. dec. 6. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Nem, haláláig fogja csinálni............................
2019. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
De te miért nem alszol?
2019. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mert a folyamatos nyögdécselésektől nem tudok.
2019. dec. 6. 19:06
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Nehogy már egy pici baba nyögdécselésétől ne tudj aludni.. akkor ne fektesd magad mellé...


Egyébként meg alvó gyereket nem keltünk fel :)

2019. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Ne keltsd fel, csak magadat stresszeled. Ha rossz lenne neki, akkor felkelne, sírna, stb. Tedd messzebb magadtól, hogy tudj aludni a nyögdécseléstől.
2019. dec. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Eléggé az agyadra ment , szegényke
2019. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos még nincs külön szobája
2019. dec. 6. 19:53
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Ne ébreszd fel szopni, majd ébred, ha kér... én mindig hagytam aludni, 3 hónapos koráig át is aludta az éjszakákat (gyönyörűen gyarapodott a súlya is) azóta viszont kegyetlenül tönkreteszi az éjszakáimat, úgyhogy MOST élvezd ki, ha alszik, ne keltegesd.

Mi is használtunk infacolt, co-lactase-t, a co lactase kicsit jobb volt, az infacol szerintem még rontott is a dolgon, többet bukott tőle...de egyik sem csodaszer sajnos. Kísérletezgethetsz velük, hátha valami segít, de megoldani nem fogja dolgokat.

Én babám is ilyen nyögdécselős volt, sztem kb. 3-4 hós kora óta már nem az. (most, mint mondtam ébredős, az sokkal rosszabb, hidd el XD)

Magatok közé ne vedd ha a párod nem akarja, csak konfliktust szül. Tényleg a külön szoba lenne a megoldás (nálunk sokat jelentett a nyögdécselős időszakban, tudom miről beszélsz... ) persze ha ez nem megoldható akkor nem tudom..

2019. dec. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Alvó gyereket nem ébresztünk fel. Te meg aludj nyugodtan, ha baja lesz, szól.
2019. dec. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is nyögdécselt, normális, az emésztésük kb. 3 hónapos korukban áll be rendesen. Miért kelted fel? Én is keltettem, de koraszülöttem van, az más.
2019. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!