Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez normalis lehet vagy baj van?

Ez normalis lehet vagy baj van?

Figyelt kérdés

3.5 honapos tapszeres babam van. Par napja valtottam tapszert mert nem kakilt töle rendesen. (Beba ha)

Most milupat vettem es ugy tünt minden rendben vele, viszont az ejjel kakilt es olyan szagut mint a tapszer... èdes illatu mint amilyen a kikevert tapszer illata/ize. Nem tudom mashogy leirni. A szine sarga allaga nem tul folyos... tapasztalt valaki hasonlot?

Adjam tovabbra ezt a tapszert vagy megint vàltsak. Külföldön elünk, itt a gyerekorvos nem ir fel tapszert es kb mindegy neki hogy melyiket adom a babanak...

Köszi a segitsèget.



2019. dec. 9. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
A tápszerváltás mindig megviseli a babákat. Kell pár nap, hogy átálljon rá a szervezetük. Addig adj neki időt!
2019. dec. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A fiam tápszere ha áll egy kicsit (1-2 óra) a cumisüvegben, mikor mosom ki az üveget olyan szaga van mint a végterméknek. A milupa szenzitívje pl pont egy olyan tápszer aminek nagyon édeskés illata van. Szerintem ízre, szagra ez állt a legközelebb pl az anyatejhez, vár ugye mindet nem próbáltuk.

Szerintem ha a babán nem látsz gondot, nem marad éhes, nem fáj a hasa, stb akkor adj egy kis időt az átàllásnak.

2019. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat
2019. dec. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!