Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A napokig tartó ködben is...

A napokig tartó ködben is kiviszitek a babát egy kis időre?

Figyelt kérdés

2019. dec. 9. 10:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
58%

Miért, elhagyod a ködben a gyereket?


Viccet félretéve, miért ne vinném?! Mi baja lenne? Nem is picit viszem, minden nap legalább másfel-két órát sétálunk, de igyekszem tóbbet vagy többször kint lenni. Kivétel a szakadó eső, akkor csak akkor megyünk ha ügyintézni kell és muszáj menni.

2019. dec. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én is vittem ki még ha csak boltba is mentünk nagyobb sétára nem igazán. Csak aggódok hogy valami baja lehet.
2019. dec. 9. 10:18
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
Mi baja lenne? Minket is csak a szakadó eső meg a durva szél állít meg.
2019. dec. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kis időre ki lehet. Csak ilyenkor jobban éldegélnek a bacik.
2019. dec. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Persze. Főleg, ha menni kell vhová (pl. bolt), nem hagyhatom otthon egyedül. És egy kis sétától nem lesz semmi baja.
2019. dec. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csak épp a baciktól féltem
2019. dec. 9. 10:47
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
A bevásárlást ilyen időben a férjem intézi vagy az Auchan futár, így bacik kilőve. Sétálni kimegyünk. Egyedül esőben vagyunk csak a teraszon.
2019. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet mindentől megóvni a gyereket. Nem lesz jobb az a verzió sem, ha közösségbe kerülésekor találkozik a gyakoribb megbetegedésekkel és a komplett kiscsoportot otthon tölthetitek vele. Mindig és mindenhol élnek bacik, bacis a kezed ha a nadrágodhoz nyúlsz amiben mondjuk a metróra ültél, vagy a telefonodhoz nyúlsz, bacis egy olyan termék amit nem fertőtlenítesz le a megvásárlas után (popsikrém, pelus zacskója, babafürdető flakonja), bacis a babakád a csapvíztől, bacis a törölköző és a ruha a mosógépedtől, folytathatnám. Nem szabad búra alatt tartani a a babát, mert többet ártasz mint használsz. Egy forgalmas úton való átkelés több veszélyt rejteget, mint a ködben való séta. Vidd ki nyugodtan, levegőzzetek. Szokja a külvilágot, a környezetét, a látványt, a szagokat. Nem tudsz vele ártani.
2019. dec. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Nem, én novembertől kezdve március végéig csak lakásban tartom. Szigorúan.
2019. dec. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
És utolsó nem hiányzik neki a levegő a séta? 😮 Én a nagy hóesésben nem vittem még ki eddig.
2019. dec. 9. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!