Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Snuza légzés figyelő vélemények?

Snuza légzés figyelő vélemények?

Figyelt kérdés
Köztünk szeretném altatni mert refluxos baba és nem tud az oldalán feküdni, mert elfordul, hason utál lenni, azonnal felkel. Viszont ha mellettem fekszik felkelek, mindenre, ma éjjel is bukott ,azonnal felkeltem és oldalára fordítottam,hogy kifolyjon. Tehát szükség lenne egy pelusra rakhatóra.
2019. dec. 9. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyenunk van, a snuza go, nekünk "bevált". Baba kocsiba is rá tudtam tenni ha ott aludt, illetve autóban is volt rajta.


Nem tudom, milyen kérdésed van vele kapcsolatban?

2019. dec. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak, ennyi hogy bevált e. Igazából én köztünk szeretném altatni és amiatt kellene. Szerinted működhet? Köszönöm a segítséged!
2019. dec. 9. 23:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, sajnos nem működik, ha köztetek fekszik a baba. Ez is a mozgást érzékeli ugye, és ha ti lélegeztek mellette, akkor a matrac is mozog, amin a baba is fekszik, így nagy valószínűséggel a légzésfigyelő érzékelni fogja ezt is (a ti légzéseteket), attól függetlenül, hogy a baba vesz-e levegőt.

Sőt én úgy tudom, hogy autóban és babakocsiban sem működik pont ezért - ha a jármű mozgásban van, a baba teste is mozgásban van, és ezt légzésnek érzékel(het)i a Snuza. Nyilván leparkolt, álló babakocsinál működik. :)

Ezt egyébként ki tudjátok próbálni: tegyétek rá a egy játékbabára a figyelőt, tegyétek oda, ahol a babátok aludni szokott és feküdjetek ti is le mellé, ahogy szoktatok. Szóval minden legyen úgy, ahogy szokott, csak a ti babátok helyett egy játék legyen ott a Snuzával. Ha jól működik a Snuza, akkor nyilván jelezni fog, hiszen a játékbaba nem vesz levegőt. Ha nem jelez, akkor az a helyzet, hogy a ti légzéseteket is érzékeli, így ebben a helyzetben használhatatlan. :(


Egyébként nekünk is van Snuzánk, de csak akkor használjuk, ha elutazunk (pl. nagyszülőknél), mert nem akarjuk cipelni a nagy kétlapos eszközt. De mi nem alszunk együtt a babával, külön kiságyban van, így működik a Snuza. Csak egyszer riasztott, de valószínűleg rosszul tettük fel a pelenkára.

2019. dec. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. dec. 10. 05:19
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Snuza Hero van. Működik egy ágyban is, csak protokollbol rairjak, hogy nem. De teszteltem, csak a babát erzekeli, minket nem erzekelt. Jó kis kütyü, szerettük, szerintem megeri.
2019. dec. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A hozzá tartozó app meg tök jó, mert amikor kérdezte a doki hogy alszik, meg pulzus stb, mindent mutat


Autóban is működött nekünk, menet közben is


Bár tény, sokszor tévesen riasztott de csak mert rosszul raktuk a pelusra 🙂

2019. dec. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szuper
2019. dec. 10. 12:01
 8/12 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló: Csak kíváncsiságból, azt honnan tudjátok, hogy autóban jól működött? Leteszteltétek játékbabával vagy hasonlóval? Mit használtatok a próbánál?
2019. dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Van hozzá tartozó app, ami folyamatosan mutatja a pulzust, ráraktuk a gyerekre a kocsiban és akkor is mérte. Ha nem jól volt rajta egyrészt csipog (igen, mozgó járműben is csipog ha nincs jól rajta), másrészt az app nem mutatta a pulzust, így megint szak csipog. Akkor működik a snuza ha a gumis feje a légzésfigyelőnek közvetlen bőrhöz ér és csak azt méri, semmi mást. Tehát ha pulcsira rakod, játékbabára, akkor is csipog..

Ha ágyban köztünk feküdt akkor is működött, mert csak a közvetlen környezetet érzékeli, hiába forgolódunk mi, azt a snuza nem érezte.

Sőt, babakocsiban macskakövön is működik.

Azért is jó a snuza hero mert az appal könnyen tudod ellenőrizni az egészet, mikor lefekteted a babát, azt is beállíthatod hogy a baba épp hason vagy háton fekszik, ezt is figyelembe veszi, a hőmérsékletét is folyamatosan méri, ahogy a pulzust és vérnyomást is. 10 másodpercenként méri neki, ha nem tudja mérni valamilyen okból (elcsuszik, stb) azonnal csipog

2019. dec. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor non stop csipog kb nem?
2019. dec. 10. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!