Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ebből hogy lesz egyszer...

Ebből hogy lesz egyszer mutogatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kèrdés feltevésének fő oka, hogy el nem tudom képzelni hogy a 100% akaratos babám vajon hogy fogja megérteni hogy igy is kifejezheti magát. Van egy 10 hónapos kisfiam, kezdetekől látszott hogy erős természet, de most még inkàbb. Ha akar valamit ès nem adom oda, olyan nyávogásba kezd mint egy macska..idővel pedig sirasban folytatja. Ha valamit akar akkor odamegy a kanapéhoz/asztalhoz/akármihez amin a tárgy van, és észveszejtve elkezd nyúlkálni érte. Ha ölben van és akar valamit akkor majd kitekeredik a karomból hogy elérje.

Nem igazán jut eszébe hogy rá kellene esetleg mutatni (vay felhívni a figyelmemet).

Biztos sok baba csinál hasonlókat csak én egy babás ismerőssel sem rendelkezem. Amellett persze tudom korai még ezt elvárni, de egyenlőre nem tudom elképzelni hogy fogja összerakni a kis fejében hogy a számára érdekes dolgokat úgy is megszerszheti ha rámutat.



2019. dec. 9. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Úgy, hogy te is rámutatsz, mielőtt oddaadod neki és megkérdezed, hogy "A pl. macit szeretnéd?"
2019. dec. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ő meg pici, nem fog neked mutogatni, majd kesobb.
2019. dec. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-2 hónap és fog mutogatni. Hasonlóan akaratos, 13 hónapos fiam van, mutogat, "adjá", és ha nem adom oda megy a hiszti.
2019. dec. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!