Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig "kínos" ha tápszert...

Meddig "kínos" ha tápszert kap a baba? Nem csak a reggelire vagy vacsorára gondolok

Figyelt kérdés
2019. dec. 10. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

2 éves elmúlt a fiam, reggel este és déli alvásnál még tápszerezik, kb 4-4,5 decit per nap. Nekem sosem volt kínos, én tudom mit küzdöttünk, meg egyébként is a mi dolgunk.

Ő nagyon tápi függő volt, másfél évesen még másfél liter volt a napi adagja, olyannyira, hogy a túlzott fehérjebevitel már látszott a véreredményén. Mindemellett blw-s, mindent evő gyerek.

Ha a hozzátáplálás megkezdése a kérdés lényege: ő 7 hónapos volt mikor kezdtünk, de még korai volt meg túl nagy a védőnői nyomás. Őt még nem érdekelte az ilyesmi, lehet pár hetet várhattam volna még.

2019. dec. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem pont onnan "kínos", amikor már az anyatej is az lenne álló nap. Nem szeretem a kettős mércét.
2019. dec. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem két éves korban már illik elhagyni.
2019. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
17%

"kínos"


Sajnálom a pujád. :( Te vagy kínos neki, nem a táp.

2019. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam szebben irni, a védőnő is igy fogalmazott. Tapasztalatokra lennék kiváncsi, nem arra hogy én milyen vagyok
2019. dec. 10. 17:51
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Mert a védőnő is idióta!
2019. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

És aki 2.5 éves gyereknek mindenféle ízesített tejitalt vesz? Az nem kínos? (irónia!!!)


2 évesen még bőven ihatja, nyugi. A tejital is tápszer amúgy. Adj azt. És nyugi!

2019. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig add neki, ameddig igenyli! Pont kakild le, hogy ki mit mond!

Szerintem az a kínos, hogy a gyerek igényét nem nezik.

Enyem 4 eves mult, reggel este kakao🤷🏼‍♀️, de valamikor 2 eves kora utan tértünk at a tejitalrol a tejre.

2019. dec. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!