Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telt/fog telni nálatok...

Hogy telt/fog telni nálatok babával az első karácsony? Melyik nap melyik nagyszülőkkel lesztek?

Figyelt kérdés
Szenteste szeretnénk 3-asban lenni a babával, de anyós elvárja, hogy aznap menjünk hozzá, és hogy lehetünk ilyen bunkók, hogy nem akarunk elmenni szenteste a párom szüleihez, holott annyiból az enyémekhez is mehetnénk.
2019. dec. 10. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
96%

Mi Szenteste az én szüleimnél voltunk

25-én a nagyszüleimnél ebéd

26-a csak a miénk volt

27-28 dolgozott a férjem.

29-30 pedig anyósomék és sógoromék 4-en hozzánk jöttek ittalvósan ( ők távol laknak)


5 hónapos volt a pici.



Idén 1 héttel korábban karácsonyozunk.

Most mi utazunk sógoromékhoz, mert azóta nagy pocakom van a tesóval.. 1,5 éves sincs a nagy, így kicsit fárasztó lenne szerintük nekem a plusz 4 ember fogadása.

/ nem akartam belefolyni, mert jót akarnak, de az utazás sem könnyebb és még a gyereket is cincálom, itthon legalább a napirendet tudjuk tartani/

a többi hasonlóan lesz, mint tavaly.


Jövőre már 4-en Szentestézünk sztem

2019. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
24-én az én családommal leszünk(mi 3an,nagyszülők,tesóm és barátnője), 25-én a nagymamámnál gyűlik össze a népes család (kb 34 fő....), 26-án pedig az anyósékkal leszünk megint nagyon sokan. Nálunk fixen a 24 mindig az én családommal van. Lányom 10 hónapos, remélem tetszeni fog neki, de valószínűbb hogy a fényeken és a karácsonyfa lepakolásán kívül semmi nem fogja érdekelni. Közös, csendes csak 3asban eltöltött karácsonyunk nem is lesz...
2019. dec. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Mi 24.en ebedre megyunk az en szuleimhez, este 3-asban otthon. 25.en pedig a ferjem szuleinel ebed. Ha vkinek (pl anyos)nem tetszik, csokolja meg s.ggem.... az elso kozos karacsonyunk mknt egy csalad, had toltsuk mar ugy ahogy nekunk jolesik
2019. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi altalaban szenteste az en szuleimnel vagy csak itthon egyedul vagyunk. Anyosomek 25 vagy 26-an rendeznek nagy csaladi bulit mindig. Ok szeretnek kettesben szentestezni, igy akkor nem szoktak vendegeket hivni.

Tesomek is az utobbi ket evben a mi szuleinknel voltak, de olyan is volt mar, hogy anyosaeknal szentesteztek. Ott is attol fugg, hogy tudjak osszerantani a tesokat.

En inkabb azt latom, hogy ott necces ez a szenteste kerdes, ahol valamelyik szulo egyedulallo, mert ugye o nem akar egyedul lenni. A legszebb a baratnomeknel, ahol mind a ket anyuka egyedulallo, de legalabb meg utaljak is egymast es nem hajlandoak egyutt szentestezni.

2019. dec. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szentestr csakia a mienk. Annak idején sem voltak ott a nagyszülők. Mindig másnap mentünk.

Mi nem szeretjük ezt a kötelező átmaszkálást. Aki átjön atjon, de nem várjuk el. Ugyanolyan nap, mint a többi.

2019. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szenteste csak mi hárman itthon. 25,26-án meg épp ki hogy ér rá, mindkettőnk szülei a közelben laknak.
2019. dec. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Idén kivételesen nem volt vita. Kijelentettük, hogy a szentestét 4-esben ünnepeljük. Első nap a szüleimhez megyünk, másnap anyósomhoz. Apósomhoz csak beugrunk mert ott az asszony nem normális. Szóval az idei év lesz a legjobb.
2019. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!