Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kapni katica formájú...

Lehet kapni katica formájú szúnyogriasztót, ami a szitakötő szárnycsapásait utánozza és ezzel állítólag távol tartja a szúnyogokat a babától. Milyen tapasztalataitok vannak? Hasznos? Működik?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen lehet a Brendonban van,nézd meg a honlapjukat most baba magazinos kuponnal 5490ft helyett,3990ft az ára.Azt sajnos nem tudom hogy milyen,de valaki a multkor feltette ezt a kérdést,és azt a választ kapta hogy jó ,csak nagyon hangos.Szerintem probáld ki ott az üzletben ,hogy tényleg olyan idegesítően hangos-e?!
2010. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Raid szúnyogriasztó csodákra képes, és fele ennyibe kerül. Most akkor a design a lényeg vagy hogy ne legyen szúnyog?
2010. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem a design a lényeg, hanem, hogy ez vegyszermentes, míg a raid , vape meg társaik nagyon mérgezőek. Rá is van írva a dobozukra, hogy pl. akváriumot terráriumot le kell fedni ha ez működik mivel a vizes szervezetekre nagyon mérgező. Ha jól tudom az ember 70%-a víz... akkor hogy is van ez?

Szóval próbálkozunk vegyszer nélkülivel :)

Köszönöm a válaszokat, ezek szreint tapasztalata nincs még senkinek?

2010. júl. 20. 11:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Ezt most Te sem gondoltad komolyan ugye??? Tudod mit jelent a vízi szervezet és vízi környezet? A vízi szervezet a különböző vízben élő algákra és hasonlókra vonatkozik, a vízi környezetet remélem nem kell magyarázni. Amúgy két gyermekem van, az egyik 7 éves a másik pedig 3 hónapos, 4 éve használjuk a Raid szúnyogirtót, és még nem haltunk meg, hiszen mi nem vagyunk vízi szervezet.

Egyébként ezt a katica formájú riasztót úgy tudom, hogy a babakocsira vagy hordozóra szokták ajánlani, de sokkal többet ér, ha valami (természetesen gyerekre nem ártalmas) krémmel lekened a picit.

2010. júl. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!