Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha sokat cumizik?

Baj, ha sokat cumizik?

Figyelt kérdés

Kislanyom a kezdetektol fogva oriasi cumi fuggo, allandoan a szajaban log imadja. Jatszik is vele ki-be teszi a szajabol, nezegeti... 4 hos

Nem gond hogy ennyit van a szajaban? Gyakorltilag egyfolytaban



2019. dec. 13. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
Hat ha adtal neki cumit akkor mostmar ez van.
2019. dec. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Hamarosan elkezdik érdekelni a játékok, akkor kezdd el leszoktatni róla. Ha már csak alváshoz használja, akkor az kisebb gond.
2019. dec. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Jó esetben 1 év, és leszokik róla.
2019. dec. 14. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Te szoktattad rá, mit vártál? Nem lesz egyszerű elhagyni
2019. dec. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez egy döntés, hogy az ember ad-e a gyermekének cumit. Szerintem nincs jó vagy rossz döntés. Én nem adtam egyiknek sem, mert féltem a cumizavartól, meg hogy csökken a tejmennyiség.


Nektek ezek szerint bevált.

2019. dec. 14. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Baromira nem en szoktattam ra. Koraszulott es 21 napig korhazban volt, a pic-re napi 2x 1 orara mehettem be hozza. Na ott ha megnyikkant a noverek egybol cumit dugtak a szajaba. Eselyem nem volt itthon nem adni neki. Imadom, h a magyarok ugy tudnak itelkezni mint senki mas
2019. dec. 14. 07:37
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Semmi baja nem lesz a cumitól ne aggódj. Az én fiam 2éves rengeteg gyerek van körülöttüknk, senkinek nem csúnya a foga aki cumizik. Ezek már annyira jól vannak tervezve. Ne aggódj tényleg. De régen is pl én hatalmas cumista vtam. Elsős koromig kellett az alváshoz és tökéletesek a fogaim 😀 de tényleg. Nah bumm... Egy felnőtt embert sem lehet látni, aki cumival rohangál.Nem ördögtől való.
2019. dec. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz a károgókkal. Semmi baj nincs ezzel. Kislányom nem szopott egyáltalán, már a kórházban is elutasította a mellemet senki se tudta rá tenni,pedig semmi baj nem volt a nyelvével,szájával. Így maradt a fejés. Viszont kellett valami amin megnyugodott,mert hacsak a mellem hozzá ért a szájához annyira sírt, hogy alig tudtam megnyugtatni, így maradt a cumi. Ez bevált. 9 hónapos most és már csak elalváshoz használjuk vagy az autóban,ha utazunk. Nappalra elvettem tőle,de egy 4 hónapostól még nem venném el. Olyan 7 hónapos korában, amikor kezdtek jönni a fogai, akkor csökkentettük a cumik számát. 1 évesen már nem fog cumizni, szerencsére már annyira nem is igényli.
2019. dec. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!