Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisfiam már lassan 4 hete...

A kisfiam már lassan 4 hete beteg. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
7.5 hónapos a kisfiam, először orrdugulással kezdődött majd jött a köhögés. Voltunk a doktornőnél először felírt orrcseppet semmit nem használt, majd vissza vittem megint akkor mondta hogy hörghurutja van, kaptunk Klacid baby-t hogy azt szedje 8 napig meg Ventolint,már 1 hete szedjük és használjuk, a köhögés csillapodott már, de az orra tele van, és hiába szívom neki alig jön valami,és érzem ahogy szurcsog. Holnap viszem vissza megint. Mit lehetne ezzel kezdeni? Miért nem múlik el neki?

2019. dec. 15. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Inhalálás, infralámpa,baby luuf kenőcs, meleg tea.. Nekünk segített.
2019. dec. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
És húsleves. 7,5hónaposan már ehet húslevest. (neki külön főzök nagyon minimális fűszerezéssel)
2019. dec. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ez ilyen vírus...Nagyon lassan gyógyulós, de nem okoz olyan nagy rosszullétet( úgy értem, rossz közérzet, magas láz, fájdalmak). Nekünk a kisfiam oviból hozta haza, el is kaptuk mi is a férjemmel, nekünk tartott 3 hétig a teljes gyógyulás. Mivel a te babád még pici, és gyenge, sajnos nála még tovább húzódik, de türelem, igyon minél többet, valószínűleg nem fáj semmije, és nincs nagyon rosszul, "csak"hát kellemetlenek ezek a tünetek.
2019. dec. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.:) Baby luuf kenőcsöt használjuk,de továbbra is szurcsog, alvás közben is, elvagyok keseredve hogy még mindig nem javul. Sinupretet is adok neki, de változást nem tapasztalok, maximum a köhögés ami csökkent.
2019. dec. 15. 15:42
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Antibiotikumot nem kapott? Azért egy 4 hete elhúzódó betegséget nem vírus okoz...

Egyébként vegyél tengervizes orrspray-t, használd sűrűn, inhaláld, ha van ilyen készüléked, jól szívd ki neki napjában többször is orrszívóval, aztán pedig használj Nasivin orrspray-t.

2019. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Klacid baby-t kapott. Van termálvizes orrspray meg nasivin is, használjuk de nem sűrűn. Inkább szívom neki az orrát. Olvastam hogy a sok orrspray se jó mert tönkre teszi a nyálkahártyáját,és függőséget is okozhat már pici babáknál is.
2019. dec. 15. 16:21
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sinupret csepp? Nem tudom lehet-e már neki adni, de oldja az orrából, torkából, arcból a váladékot.
2019. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Közbe megnéztem.. Csecsemőknek is lehet a Sinupret-ér 3*10 cseppet!

Nagyon jó csak ajánlani tudom! Mindig van itthon a 3 gyereknek csak nekik már gyógyszer formában.

2019. dec. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A tengervizes orrspray (pl. Sterimar) nem okoz függőséget és nem teszi tönkre az orr nyálkahártyáját. Én minden orrszívás előtt befújtam vele. Kamillatea, húsleves, D és C-vitamin, illóolajok (pl. eukaliptusz, kakukkfű) párologtatása éjszaka nekünk sokat használt, amikor ekkorák voltak a gyerekeim.
2019. dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi sóbarlangba szoktunk menni, az minden trutyit kiold.
2019. dec. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!