Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fred&Flo vagy Babylove?

Fred&Flo vagy Babylove?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék, érveket, ellenérveket. Babylovet használjuk most szeretem nagyon de kiszeretnem probalni a tescos fred and flot? Ti kiprobaltatok már? Milyen?
2019. dec. 15. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi tart vissza? Próbáld ki és egyből tudni fogod milyen vagy hogy nektek melyik a jobb. Az, hogy valakinek jók a dolgaik még lehet, hogy valakinek meg tökre nem válik be.
2019. dec. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem annyi bajom volt ezzel a pelussal, hogy nagyon műanyagos a tépőzárja. Ha reggelre lepöndörödött az eleje a pisi súlyától kidörzsölte a fiam hasát. Volt hogy a tépőzárak egymáson tökéletesen tartottak de a pelus anyagáról levált és lecsúszott a gyerekről. Ez csak reggelre nagy adag pisi után volt gond.
2019. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon bevált. Vékony, jó nedvszívó, nem büdös, szép a dizájn. Előtte DADA pelust használtunk, de macerás volt a beszerzése. A Fred&Flo 100db ugyan annyiba kerül és bármelyik Tescoban megvehető.
2019. dec. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A sógornőmék használják ezt a Fred &Flo-t, kerdeztem milyen, azt felelte, "jó pelus, de egy éjszakát nem bír ki". Vagyis nekem nem jó pelenka. Mi Babylove-ot használunk, és simán kibír 12 órát is, az én lányom nem ébred éjjel, így muszáj, hogy jó legyen, hogy ne legyen reggelre átázva. Saját tapasztalatom nincs, ezek után már ki sem próbáltam.
2019. dec. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem vált be, szerintem is nagyon kemény műanyagos, az éjszakát sem vitte ami elég sarkalatos pontja a pelenkaválasztásnak. A Babylove az egyetlen pelenka nálunk jelenleg 5-ös méretben ami bírja az éjszakát, még a Pampers és a Libero sem.
2019. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon bevált a Babylove, nem kísérletezgetek. De ha kíváncsi vagy, hát vegyél egy csomaggal. Mi tart vissza?
2019. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
47%

Bálunk a Babylove nem vált be.

Vastag.. kifolyik

Pöttyös a baba tőle.


F&F viszont szupi, Liberoval majdnem ugyanolyan jó.

)Az éjjelt mindkettő birja, ha jó a méret.

2019. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!