Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött kisbabások 2 órás...

Újszülött kisbabások 2 órás utazást (tömegközlekedéssel) hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Októberbe fogok szülni, és nagymamámék elég messze laknak tőlem. Mivel autó nincs nekünk, és párom is ugye hétköznap dolgozik, segitségem nem lenne hogy kiutazzak a babával, de mivel már ők öregek igy nem tudnak utazni.


Hogy oldjátok meg újszülött babával az átszállást? Mibe "viszitek" babakocsiba, (de azt ugye nehéz megemelni, plusz tömött bkv n nagy helyet foglal) vagy esetleg kenguruba rakjátok a babát?


2010. júl. 20. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Újszülött babát még nem vihetsz tömegközlekedésre, max. 4-5 hetesen. Kenguruban meg semmiképp sem, mert még képlékeny a gerince. Bébihordozót vigyél, az a legegyszerűbb, de nem hinném, hogy egy újszülött babának 2 órás utazásra volna szüksége. A nagyszülők is megértenék szerintem, ha 2-3 hónaposan vinnéd. 2 gyerekes anyuka
2010. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kendőben vinném,az neki is kényelmes,neked se kell kocsit hurcolászni,és védve is van a többi embertől.
2010. júl. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ujszulott babat nem viszem sehova tomegkozlekedessel. Megvarom, mig betolti a legalabb a 6 hetet, es talan csak utana. Szerintem a nagyszuleid is megertik ezt. Amugy babahordozoban vinnem, az a legkenyelmesebb neki.
2010. júl. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocs, fogalomzavarban szenvedek...! Egyértelmű hogy nem egyből kórházból kihozott babára gondoltam hanem 2 3 hónaposra...! Én sem hiszem hogy lesz energiám utazni...ÉS a babát sem tenném egyértelműen ki ennek...!
2010. júl. 20. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:
jaaa, akkor már mehet :) jó utat!
2010. júl. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!