Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány rétegbe öltöztessem?

Hány rétegbe öltöztessem?

Figyelt kérdés
Február 7-re vagyok kiírva, és nem tudom, miben hozzam haza a picúrt, illetve hogy itthon miben legyen. Tudom az elméletet, hogy +1 réteg, mint ami rajta van, de Ti milyen ruhadarabokat adnátok rá?

2019. dec. 15. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát, ez erősen időjárásfüggő. már nem az van, mint régebben, hatalmas a hőingadozás, most decemberben is lesz pár nap múlva 15 fok. Így teljesen felesleges előre azon lamentálni mit adnál rá, mert saccperkábé plusz 15 és mínusz 15 között bárhol lehet majd a hőmérséklet, így továbbra is annyi marad, amit említettél, plusz egy réteg. mikor megszülsz, látni lehet milyen idő lesz, ha valami nincsen nálatok, visz be a férjed, nem kell ezt túlgondolni szerintem. Az pedig, hogy otthon miben legyen megint csak attól függ hány fokos a lakás, mennyire szoktátok felfűteni, vagy mennyire tudjátok (van ahol nem szabályozható) és akarjátok. Bizonyára nem ugyanaz kell a 20 fokos házban, mint egy távfűtéses 26 fokban, ahol nem szabályozható a radiátor.
2019. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Én február 8.-ra vagyok kiírva és mi egy hosszú body-rugdalozó-sapi-vastag bundás overálba fogjuk haza hozni és vastag pléddel/pokroccal be takarom amíg a hordozóba visszük az autóig, itthon body+rugi.
2019. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%
Így jó is, ahogy a 2. írta.
2019. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Tavaly február 8-án született a kislányom. Ugyan ilyen összeállításban hoztuk haza amit a 2-dik válaszoló írt.
2019. dec. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

Február 16-ra vagyok kiírva és ugyanezt tervezem, mint a 2. válaszoló.

Itthon 23 fokos a lakás, van egy majdnem két éves gyerekem, őt is piciként (márciusi) body + rugiba öltöztettem, a köldökcsonk leesése után kapott body + nadrágot is, mikor hogy volt kedvem öltöztetni.

2019. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

-15 fok esetén tök jó lesz, amit a 2-es írt.

Ennél enyhébb időben légy szíves ne főzd meg a gyereket! 😂

Inkább vigyél változatosan és kérdezd meg majd a csecsemősöket, amikor kiengednek!

A +1 réteg elmélet pedig fság. Figyeld a gyereked!

2019. dec. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem decemberi születésű. Rövid body+két hosszúujjú rugit tettem be, egy vékonyat és egy vastagot, időjárástól függött mit adok rá, végül a vastagot adtam, mert hideg volt+overál sapi, takaró. Otthonra :rugi+body, alvásnál én hálózsákba a tettem.
2019. dec. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Február 11 re vagyok kiírva . Mibe vihetem majd ki sétálni és meddig nem szabad ki vinni a babát ? Overál elég vagy bundazsak is jó ha van vagy az már túlzás ? Alatta hosszú ujjú Bódy és rugi elég ?
2019. dec. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én augusztusba szültem,iszonyat meleg volt,de a csecsemősök azt mondták mehet rá body+rugi+kissapka+takarjam be textil pelussal. Szegény gyereket jó hogy nem főztem meg.Ennyit róluk.
2019. dec. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!