Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az baj ha a...

Szerintetek az baj ha a 8honapos babám nem ül? Senem kúszik Nagyon adogom!

Figyelt kérdés
2019. dec. 15. 19:37
 1/9 anonim válasza:
43%
Szerintem baj.
2019. dec. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Igen, lehet, hogy baj. Az ülés az nem baj, kúsznia, másznia kellene. Védőnő, gyerekdoki mit mond?
2019. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Kúsznia kellene, de mászással, üléssel ráér még.

[link]

2019. dec. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Igen, baj. Vidd szakemberhez.
2019. dec. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
10 hónapos korig nem baj, ha nem ül ki magától. Viszont a kúszás már gáz, illetve az se baj, ha kimarad és csak mászik, de 8 hósan már vagy a kúszást vagy a mászást (annak kezdeményét) már kellene produkálni. Mit csinál? Sokat van hason?
2019. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Az ülés hiánya nem gond. De kúsznia kellene vagy más módon közlekednie. Mit csinál? Hasról hátra és visszafordul? Saját tengelye körül körbe forog? Tolat esetleg? Kéztövön nyújtott karral kitámaszt? Négykézláb kutyázik esetleg? Mit tud csinálni?
2019. dec. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Az üléssel valóban ráér még (lányom 9 hónaposan ült stabilan), de kúsznia már kellene.
2019. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A kúszás az baj. Nekem a kisebb 7 hosan kezdett el kúszni. 9 hosan még csak ezt tudta, meg a támaszkodva ülést. Rá 1 hétre kezdett el pár lépést mászni majd felállt, most lassan 11 hos és stabilan mászik áll es ül.

Szerintem keress egy jó dévényes szakembert, mondjuk idén már nem tudjátok elkezdeni, de keress neten kúszásos tanító videókat, nekem mind2 fiamnál sokat segítettek.

2019. dec. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Baj
2019. dec. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!