Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 hónaposnak adtam 20 ml...

1 hónaposnak adtam 20 ml vizet. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Csuklik és adtam neki vizet, nem szokott sokat inni, 1 2 kortyot, most viszont húzóra megivott 20 milit. Lehet baja? Azt olvastam egy kimossa a sót a szervezetéből. Hogy fel vagy a szervezet nátrium háztartása. Berezeltem.
2019. dec. 17. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Semmi baja nem lesz.
2019. dec. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Dehogy, 20 mili víz egyáltalán nem sok, még egy 1 hónapos babának sem. Biztos szomjas volt :)
2019. dec. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

20ml viztol biztosan nem lesz semmi baja, el nem tudom kepzelni hogyan merult fel a

fejedben...


Hany eves vagy, kedves kerdezo? Nincs a kozelben senki, aki legalabb az elejen tamogatna, hogy ne parazz ra a legkisebb dolgokra is, teljesen feleslegesen?

2019. dec. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Első baba koraszülött sürgősségi császárral, nagyon nehezen indult a kis élete, kicsit jobban izgulok, bevallom. Biztos el fog múlni. Anyukám néha felhívom, de mindig azt mondja "semmi baj", valószínűleg azért mert tényleg semmi baj, viszont valahogy több ember megerősítésére van szükség.
2019. dec. 17. 20:05
 5/11 anonim válasza:
58%

Nem gondolhattad komolyan, hogy egy babának baja lesz 2 cl víztől.

Ennyire ostoba csak nem lehet senki.

2019. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez a nem adunk inni a babának baromság mostanában terjed csak. Most mindenre anyatej. Én ezt tartom baromságnak.


Nyilván szomjas volt a gyerek, ezért ivott. Ha babavizet adsz neki, akkor semmi baja sem lesz.


Ez az anyatej misztifikálás szüli ezt a sok téves riadalmat.


Nem kell félned,semmi baja sem lesz a kisbabának.


Régen éjjel nem is szoptattak. Nagyanyám idejében teát kaptak. Mondjuk ezzel sem értek egyet, de az elvet értem.

2019. dec. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hu ez de hulyeseg mar bocs :)

Fiam nyari baba, kotelezoen itattni kellett a hoseg miatt.

2019. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Milyen víz? Felforraltad? A mennyiségtől nem lesz baja.
2019. dec. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz semmi baja. Az enyém nyári baba és kapott vizet. Most nem azért, de pl. a tápszert is vízzel készítik el ;)
2019. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ő gondolom, ugyanaz az anyuka, aki minden héten beparazik valami a babája miatt és itt közzéteszi minden alkalommal.

Kerdezo! Ha te vagy az, pszichológus! Ha nem, akkor bocsi. Ha igen, ha nem, kutya baja nem lesz attól a kis víztől.

2019. dec. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!