Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjjel hogy alszik az újszülött...

Éjjel hogy alszik az újszülött baba?

Figyelt kérdés

6 napos a kislányom. Kb 4 óránként eszik. Van hogy eszik 20 percet aztán 15 perc múlva megint eszik és úgy alszik vissza.

Nalatok hogy evett ilyen pici korban?


2019. dec. 22. 04:47
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Összevissza. Ilyenkor nincs rendszer, és nem is kell, hogy legyen. Majd kialakul, csak figyeld az igénseit
2019. dec. 22. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
32%

Ha jól lakott akkor nekem először 3-4 órát aludt egyben majd 2-3 órátkat az évredések között. Később nyújtotta az első alvást és aztán majdnem pontosan 3 óránként kelt reggelig 2x.

De ő napközben nehéz eset volt, úgyhogy szerintem ez volt cserébe az “ajándék” :) 3 hónaposan ő már nem kelt éjjel.

2019. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
34%
Az enyémek csak egyszer keltek már a kórházban is, 2 hónapos koruk előtt át is aludták az éjszakát. De engem ezért kb mindenki meg akar lincselni. 😄
2019. dec. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is hat hónapos most, eddig 3 óránként kelt, vagy másfél óránként :). Vagyis nem kelt fel, csak meg kellett szoptatnom. Általában ha növekedési ugrás volt, és több tejre volt szüksége, akkor tolta túl az éjszakai cicizést :). Én szoptatok csak, most kezdem a hozzátáplálást, de szerintem ez valami ösztönös dolog lehet a kicsiknél, azt olvastam, a prolaktin hormon, ami a tejtermeléshez kell, éjszaka termelődik, gondolom, emiatt éjszaka állítják be maguknak a kívánt mennyiséget :).
2019. dec. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!