Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák mennyi idős korukig...

A babák mennyi idős korukig tudják alvásnál begyűrni a fülüket? Mit lehet tenni, hogy ne gyűrje be?

Figyelt kérdés
2019. dec. 22. 10:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
44 vagyok és én is begyűröm. Mi a baj vele?
2019. dec. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele semmit tenni, nem történik semmi bajuk.
2019. dec. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha most ez elálló fül miatt aggódsz, az genetika. Egy plusz porc okozza. Szóval ha begyűri, ha nem elálló lesz.
2019. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
4%
Engem zavart hogy be gyűri ne legyen elálló füle én azt csináltam, hogy hajpántott felettem neki és mind két fülére rá húztam és így nem gyűrte :) nincs is elálló füle a gyermekemnek!
2019. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk óvodába hagyta abba a fiunk. Ő nem csak alvásnál, napközben is begyűrte. Szerintem olyan nagycsoportra hagyta abba. Nincsenek elálló fülei.:)

Volt egy osztálytársam a középiskolában, ő még akkor is begyűrte, nem voltak elálló fülei, míg egy másik osztálytársam nem gyűrte be sosem, mégis elálló füle volt.

Szóval nem tudsz elleni tenni semmit, majd egyszer abbahagyja, vagy nem. :) De valószínűleg igen.

2019. dec. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

4!


Ne, attól lesz elálló fölé, hogy begyűrődik. Egy extra porc okozza.

2019. dec. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Soha nem válaszolok privát üzenetre.


[link]


Itt leírnak mindent

2019. dec. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Kedves 7-es.

A cikk sehol sem szól extra porcról. Arról igen, hogy genetika, az oké.

De egyébként számtalan cikk van, ami arról szól, hogy 1 éves kor előtt, amíg még a porc nem keményedik meg, és nem veszi fel a végső formáját, igen is szerepet játszhat az, hogy rendszeresen be van gyűrve.

2019. dec. 22. 12:07
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

"A fülműtét során a fül mögött vezetett bőrmetszés után a porcos vázat a kívánt irányba beállítjuk, szükség esetén a porcból megfelelő nagyságú kimetszést végzünk, majd rögzítjük. "


Nem, nincs köze a gyűrődésnek hozzá

2019. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%

És hol olvasod a babaszoba.hu-n? Vagy valami hasonló nívós oldalon?


Ez genetika, nem lehet megakadályozni. Ez kb olyan mintha azt akarnád hogy a kék szemű baba biztosan ne legyen zöld szemű. Nem tehetsz ellene a világon semmit.

2019. dec. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!