Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet "játszani" egy 2...

Mit lehet "játszani" egy 2 hetes babával?

Figyelt kérdés
Szegénykém egész nap kb. eszik és alszik. Van, hogy nem sikerül neki elaludni, de akkor csak szenvedés van. Ha kicsit megpróbálom tovább fent tartani akkor már nyűglődik. Kb. 10 percnél tovább nem tudom lekötni semmivel a figyelmét, utána megy a sírás. Ti mit csináltatok egész nap ekkora babával?
2019. dec. 22. 16:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
2 hetesen még nem kell folyton szórakoztatni.. Én sétálni vittem, énekelgettem neki, kontrasztos képeket mutattam, csörgőt ráztam neki, vagy simán csak mellette feküdtem, "csikiztem" a hasát, lábát.. De az is jó ha hagyod kicsit magában, tényleg nem kell még őket ilyen picin szórakoztatni. A hasa is fájhat neki, de lehet szimplán csak arra vágyik hogy magadhoz ölelve tartsd, esetleg hordozd.
2019. dec. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmit
2019. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl klasszul lehet vele együtt aludni. Na, ha valami, az mindkettőtöknek jó ;)
2019. dec. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Atyavilág, hát két hetes! Mért kéne lekötni a figyelmét?! Mért kéne fent tartani?! Hagyd békén azt a szerencsétlen újszülöttet, neki aludnia kell! Olvassál csecsemőgondozásos könyveket!
2019. dec. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
Semmif:) max babageometriat mutogass neki lehet kapni konyvben de ha rakeresel neten ki is tudsz nyomtatni
2019. dec. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Jesszus, ennyi idősen örültem, hogy császár után végre fel tudtam kelni fájdalom nélkül az ágyból és örültem, hogy a napi teendőket elláttam, etetés, pelenkázás, fürdetés és örültem, ha aludt, aludtam én is a fiammal. Egy ekkora babával még nem kell "játszani". Persze én mindig sokat beszéltem hozzá, már pocaklakóként, így ekkortájt is, illetve dajkáltam, szeretgettem. Ez volt a "játék". Sírni meg nálunk a pocakfájás miatt sírt, nem azért, mert "unatkozott" volna.
2019. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hetesen az a dolga, hogy egyen és aludjon. Nem kell szórakoztatni
2019. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Eszik, alszik, nézelődik. Ennyi. Alig lát még valamit szegénykém, mégis mivel szeretnéd lekötni? Ha mindenképp programot szeretnél neki csinálni, vidd sétálni.

Mit csináltam vele? Szopizott, aludt, sétáltunk, és ezt ismételtük.

2019. dec. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

"Atyavilág" és "Jesszus" hozzászólók, miért háborodnak fel, ha valaki kérdez valamit? Azért van ez az oldal. Ő legalább eljutott idáig, hogy kérdez, mert az ingyen van. Hány anyuka tapogatózik vajon a sötétben?

__________________

Kb. 2 hónapos koráig valóban nem nagyon fog másra koncentrálni. Mi a két egér vonalas könyvekből hajtogattunk falat, amit nézegetett hosszasan, amikor fent volt.

2019. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mondjuk már 5 hetes öregfiú, de én tornáztatni szoktam, meg mutogatom neki a világot otthon, családtagokat, ki-mit csinál. Csörgőzök neki néha. De valóban leginkább eszik meg alszik. Néha eszik, meg alszok. Néha mindketten alszunk, és ő is csak úgy csinál, mint aki eszik. Izgalmas az életünk.
2019. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!