Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos baba megfeszíti...

6 hónapos baba megfeszíti magát Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem a hozzátáplálást, először azt hittem a kaki miatt erőlködik, mert így, hogy most mást is eszik a tápszeren kívül a kaki állaga is más, de ez a jelenség nem akkor lép fel, mikor kakil.

Erősen megfeszíti magát, erőlködik,néha remeg is, de ez ilyen erőlködős remegés, nem egy olyan, mint mikor valaki pl fázik.. Mi lehet ennek az oka? Mennyire kell aggódni emiatt? Orvost is mindenképp meg fogunk kérdezni, de kíváncsi vagyok, hátha valaki volt /van hasonló helyzetben.



2019. dec. 23. 16:06
 1/7 anonim válasza:
0%
Rossz kategória.
2019. dec. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A keresztfiam és egy ismerősöm kislánya is ezt csinálja. Vagy idegrendszeri gond, vagy sima hiszti
2019. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam ezt csinálja 1 hónapos kora óta. Most fél évesen eljutott oda,hogy vörös feje lesz úgy erőlködik de csak játszik. A lába meg állandóan a levegőben van megfeszülve.Aztan vigyorog. Ameddig nem sír ,nem fáj a hasa,semmi baj. Persze azért kerdezd meg az orvost...én is ezt tettem és kb kiröhögte az idegrendszerrel ijesztgetőket
2019. dec. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kétlem, h hiszti lenne, de azért köszönöm.

Kisfiam is kb 1 hónapos kora óta csinálja, de ez most mégis másabb, de emellett jó kedve van neki is. Igyekszem nem megijedni :) köszi a választ

2019. dec. 23. 21:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ezt csinálta kb 2 hónappal ezelőtt, nincs semmi baja. Most 11 hónapos már nem szokta csinálni.
2019. dec. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az èn kislànyom ebben a korban reflux miatt feszítette meg magát.
2019. dec. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lyoni ***** válasza:

Kedves kérdező

Mi történt? Mi volt a baj?

2022. ápr. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!