Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ket gyerek utan a harmadikat...

Ket gyerek utan a harmadikat milyen gyorsan vallaltatok be?

Figyelt kérdés

Mennyi lett a korkulonbseg a gyerekek kozott?

Hogy birjatok idegileg?

Mennyi idotok jut kulon-kuln a gyerekekre?

Hany evesen vallaltatok be?



#gyerekvállalás #harom gyerek
2019. dec. 24. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Első gyerekünk most volt 7 éves, a második 4. Kereken 3 év van köztük és most vagyok 14 hetes a harmadikkal, aki júniusban érkezik, így 4.5 és 7.5 évesek lesznek. Szóval mi nem tartozunk a kis korkülönbség hívei közé. Mikor fél vagy egy éves volt a nagy, el sem tudtam volna képzelni, hogy a közeli jövőben ismét egy újszülöttet neveljek a nagy mellett.

Nehéz volt még így is, hogy 3 év van köztük és a nagy oviba járt. Aztán amikor kb 2 éves lehetett a kicsi és már "vette a lapot" a tesójától, ősszecsiszolódtak. De úgy igazán csak pár hónapja tudnak együtt játszani. Puzzle, videójáték, kártya..

A kicsi mondogatja, hogy ő majd segít a kisbabánál. A nagy pedig már nagyon értelmes, sokat segít, ŕa lehet bízni hogy pl rakjon rendet a kisebb helyett vagy hajtogassa össze a ruháit vagy figyeljen addig a tesójára amig én hajat mosok vagy zuhanyzok.

Őszintén szólva én nem tudom elképzelni hogy vittem volna a mindennapokat és a háztartást úgy, hogy van mondjuk egy másfél 2 évesem és egy újszülöttem.

Nyilvan ezer más anyukának viszont ez nem gond, és jobban örülnek a kis korkülönbségnek.

2019. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Első és második között 18 hónap van, második és harmadik között 2 perc.


Sokszor nagyon nehéz, a kicsik most 8 hobaposak. Már kezdenek figyelni egymásra ami mindent megér.


Igyekszünk külön-külön is velük lenni, de nem mindig sikerül.

2019. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Az első kettő között 13 hónap van, a második és harmadik között 12.

Persze sokszor volt nagyon nehéz de megérte.

Most már 4, 3, 2 évesek, szépen el vannak együtt.

18 évesen született az első, 19 évesen a második, 20 évesen a harmadik.

2019. dec. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
4 évente szültem pont. Jó volt hogy sose volt 2 pelusos, a nagyobb ovis volt már mire újszülött lett ismét a háznál, könnyebb volt így. Cserébe nem nőttek úgy össze, nem túl jó testvérek. Mindennek van előnye is, hátránya is.
2019. dec. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
13 hónap, 22 hónap, 14 hónap van a 4 gyerek közt. Nem csinálnám másképp. 😊
2019. dec. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%
Első gyermekem most lesz 15 éves, a második g, ermekem most volt 6 eves, es jelenleg 25 hetes varandos vagyok. Szoval nalunk nagy a korkulombseg, de mindez egeszsegugyi problema miatt alakult igy, masjulomben kisebb lenne a különbség közöttük. Kicsit nehez lesz, mert szeptember elejére vagyok kiirva mikor is fiam kozepiskolaba kislanyom pedig 1 osztalyba fog menni, de van segitsegem anyukam szemelyeben, igy kicsivel konyebb lesz megbirkozni vele:)
2020. máj. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8 éves volt a nagy, 6 a kicsi mikor megszületett a harmadik. Így akartam, épp elég nehéz volt a 2 naggyal anno mikor kicsik voltak.
2020. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
63%

28 töltöttem mikor született nagylányunk. 2 éves volt mikor teherbeestem a húgával. Tehát 34 hónap van köztük. A kicsi februárban volt 2 éves.

Most 8 hetes vagyok, decemberben érkezik a 3.gyermekünk,betöltöm a 34 évet mire megérkezik.

2020. máj. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!