Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki, aki később el...

Volt valaki, aki később el tudta fogadni? Hogy nyeljem le, nem úgy alakult, ahogy terveztem?

Figyelt kérdés

Sokan kopkodni fognak, de nem érdekel, ez egy anonim oldal, úgy gondolom itt lehet őszinte érzéseket leirni, bármiféle következmény nélkül.


Szóval kiderult, hogy a lányom mellé egy fiút várunk, a 13. Heti ultrahangon. Örülök is, de nem is. Örülök, mert egészséges, de ugy örültem volna egy lánynak, akivel tudnak majd csajoskodni, a fiúval meg tok más irányba fognak elmenni. Az egyik babazik, a másik autózik. Egyenlőre ellenerzesem van, fiú nevek is rondák, egy sincs, ami megfogott volna, mint a lány nevek közül, sajnos elterveztem, hogy mi lesz, ha lány név lesz. Össze törtem.


Volt valaki, akinek a 13. Hetin fiút tippeltem, de mégis lány lett? (nekem is mondták, hogy ilyenkor még nem lehet rendesen kivenni, de én felkeszulok erre azért, nem akarom beleelni magam, hogy lehet még kislány).


2019. dec. 29. 08:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%

na ezért nem kérem soha h előre tudjam milyen nemű lesz


jobb a meglepetés, nem parázol előre

2019. dec. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyik babazik, a másik autózik."


Nekem egy fiam és egy lányom van. Eszméletlen jól eljátszanak együtt, a kislányom tud csajoskodni, a fiam igazi kis pasi, de akkor is. Nincs olyan nap, hogy ne találnának közös pontokat és olyan nagyon szeretik egymást, hogy könnybe lábad tőle a szemem.


Nem mondom, hogy olyan lesz, mint 2 kislánnyal, de azt igen, hogy bízz benne, hogy nagyon jó testvérek lesznek. És bár 15 évesen nem fognak körmöt lakkozni egymásnak jó eséllyel, de ez nem jelenti azt, hogy nem fogják elképesztően szeretni egymást! Fel a fejjel!

2019. dec. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem végig fiút mondtak, 23 éves lányom van. Mondjuk tény, hogy az akkori gépek fasorban sem voltak a maiakhoz képest.


Viszont van egy öcsém (igazi macsó hülye pasi), aki állandóan babázott.

2019. dec. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
96%

Fiunak latszo ultrahang képnutan ritkan derul ki hogy megis lany. Forditva inkabb.

Viszont ertem a gondolatod de nagyon nagy hulyesegnek tartom. Olyanok lesznek amilyebek. Es rohadtul nem az lesz a problemad hogy mivel fognak jatszani.... ferjed mit szol? Az nem szamit?

2019. dec. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekem lány, én fiút vártam végig, a második fordítva. :) Azóta már eltelt 10 év, és rájöttem, gyerekekkel az élet maga a változás. A legstabilabbnak tűnő dolgok tűnnek el vagy módosulnak és a lehető legritkább esetben mennek hosszú távon is az elképzelés mentén a dolgok.
2019. dec. 29. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%

Mi ez a fiúellenesseg mostanaban. Mindenki lányt akar...

Ez elég buta felfogás, tök jól eljátszhatnak. Nevelés kérdése az egész. Rajtad múlik. Egy fiút is lehet menőn öltöztetni stb. 2 fiam van, soha nem cserelnem el őket lányra.

2019. dec. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
89%
Van egy ismerősöm, akinek végig fiút mondtak, szüléskor meg jött a meglepetés. De persze ez elég ritka eset. Amúgy nem feltétlenül kell külön nevelni őket, különböző neműek is el tudnak egymással játszani. Amúgy apuka mit mit szól hozzá? Ő meg lehet, fiúnak örülne jobban. Ne csak magadra gondolj, hogy te mit szeretnél.
2019. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a pányom autózik is

A fiam babázik is


Unokatesóméknak 23. Hétig fiút mondtak és lány lett...

2019. dec. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Férjemnek mindegy volt, ő orult a kislányunknak is, meg most a fiúnak is. Hát még bármi lehet... Remélem.

Sajnos ez egy érzés, azt nehezen lehet befolyásolni, nyilván szeretni fogom, de valahogy fel kell dolgoznom, hogy nem úgy alakult.

2019. dec. 29. 09:17
 10/32 anonim ***** válasza:
100%

Több olyan anyukát ismerek, akik lányt akartak, és végül fiú lett. Többen összetörtek, sírtak, majd végül határtalan anya-fia szerelem lett belőle, és nem értik, hogy mi bajuk volt előtte. Nem vagy sz.r anya, szeretni fogod őt is, és párhónap múlva el is felejted a mostani kétségeidet.

A fiúk is babázhatnak, főzőcskézhetnek, a lányok is lehetnek dínó mániások, és játszhatnak autóval.

Nekem öcsém van, együtt legoztunk, babáztunk, egyik sem volt gond. Én szerettem az autópályával játszani, ő meg lelkesen öltöztette, pelenkázta a plüssöket.

2019. dec. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!