Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan foglaljátok le a...

Hogyan foglaljátok le a gyereketeket pelenkázás közben, hogy ne ficánkoljon és nyugodtan lehessen tisztába tenni?

Figyelt kérdés

2020. jan. 2. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Adok valami zörgő, színes dolgot a kezébe.
2020. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

10 hós a kisfiam, általában leköti, ha dallamosan beszélek hozzá közben meg mosolyogva az arcához hajolok pl. "Jaj de büdi van!" "Úgy, most maradj kicsit nyugton, kitörlöm a popót" "Szépen bekrémezlek, és rádadom a friss pelust, addig ne lövöldözz!"


Általában nevetgél ha így csinálok és lefoglalja :)

2020. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Játékot adok a kezébe
2020. jan. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Néz egy peppát a telefonomon, két és fél éves.
2020. jan. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Beszélek hozzá játékosan, énekelek vagy vmi játékot adok neki. Esetleg egy ruhát, például textil pelenkát, mostanában azokkal is jól elvan, fel akarja venni magára.
2020. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
4-es vagyok, csak mondom, hogy amíg kicsi volt, addig én is valami színes játékot adtam a kezébe, vagy a popsikrémet, a nagyobb gyereket ez már nem köti le, utána jött a mondóka, majd a rajzfilm.
2020. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Kisebb korában játékot adtam a kezébe, pelust, pici krémet, amit szétkent a hasán (sose ette meg), "beszélgettünk". Most 2 éves, ezek már mind uncsik, benyomok neki egy rész Bogyó és Babócát és azt nézi meg kommentálja.
2020. jan. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Másfél éves koráig kapott valami apróságot a kezébe (olyat, amit máskor nem adtam oda), amivel elszórakozott, másfél és 2 éves kora között megkértem, hogy fogja meg nekem a labát, így az ő keze is foglalt volt, és a lába sem volt rossz helyen, 2 éves kora óta a pisis pelust (bugyipelenka) úgy cserélem ki, hogy áll közben, ez kb 20 másodperc alatt megvan. A kakis pelust cserélem még a pelenkázón, olyankor a kedvenc macija ott van a kezében, simán végigvárja amíg kicserélem, nem csinál semmit. Nála mindig könnyű volt cserélni, nyugis típus, sose forgott vagy mászott el.
2020. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Én addig kapcsolok gyerekzenét a tv-ben. 1 éves koráig működött a mondókázás, beszéd és hogy adok valamit a kezébe ami érdekes. Lehet hogy én nem tudom máshogy lekötni de nem gondolom hogy attól a napi 3-4x 2 perc tv-től baja lenne. Máskor nem nézi
2020. jan. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Villámgyors vagyok.
2020. jan. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!