Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek elég a bébiőr egy...

Szerintetek elég a bébiőr egy újszülött kisbabának, vagy érdemesebb légzésfigyelőt is venni?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 2. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
A ket dolog tok masra valo.....
2020. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Az első dolog amit megvettem, az a légzésfigyelő volt. A bebiőrön nem látod, hogy leállt-e a légzése vagy sem. Nekem meg sem fordult a fejemben, hogy ne vegyek.
2020. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
A légzésfigyelőt fontosabbnak tartom, nekünk csak az van.
2020. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A két dolog teljesen másra alkalmas!

A lányomnak volt bébiőr.

Emeletes, kertes házban lakunk.(légzésfigyelő nem)

Most ikreket várok. Légzésfigyelőt is veszek.Nagyobb a koraszülés esélye. A korababáknál gyakoribb a légzés leállás.

2020. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát én légzésfigyelő nélkül még most sem aludnék nyugodtan (14 hónapos), de mindenki maga tudja.
2020. jan. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam, hogy nem akarok venni légzésfigyelőt, csak mivel most várom az első babámat minden új. Még csak tájékozódok, hogy mit érdemesebb beszerezni...
2020. jan. 2. 22:04
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Légzésfigyelő igen, bébiőr függ néhány dologtól. Egy 2 szobás lakásba nem vennék, ott azt is hallom, hogy a 3. szomszéd mit néz a tv-ben. Egy kertes házban/lakásban, főleg ha emelet is van hasznos lehet, de nekünk az ip kamera jobban bevált mint a bébiőr.
2020. jan. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Légzésfigyelőt elsők között vettük meg. Hamarabb volt, mint a kiságy. 🙂

Bébiőrt én csak akkor használom, ha kiteszem az udvarra aludni és én bent tevékenykedem. Tök jó hogy nem kell kirohangálni figyelni Őt, hallom ha ébredezik.

2020. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!