Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is volt ilyen, hogy...

Másnál is volt ilyen, hogy pici babánál először nem mentetek sehová szilveszterkor, és az apuka? . Folyt.

Figyelt kérdés

Szóval a vőd január 1-jén azt mondja arra a kérdésre, hogy telt az első közös szilveszteretek?: "Érzékenyre ittam magam. Csak tartottam a kezemben éjszaka és sírtam." Én konkrétan elolvadtam, sőt könnyeket csalt a szemembe nekem is másnap, amikor rákérdeztem. 4 hónapos babáról van szó. Lányom 29, a vőm 31 éves.

Pici babás anyukáktól kérdezem: ez manapság mennyire szokásos? Mindig csak azt hallom-olvasom, hogy fáradtak, kiégnek, unalmas. "Érzékenyre ittam magam." Nektek is jól esik, ha ilyet hallasz egy friss apukától?



2020. jan. 3. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%

Pont ez az eset nálunk nem történt meg..

Viszont a férjem a lányunkkal hasonlóan van.

1,5 éves


Nekem 1,5 hónap van vissza a szülésig


A Himnusz alatt végig ölelt és a hasamat simogatta...


Néha vannak rossz napjaink.. fáradtak vagyunk


De kiégettek nem..

2020. jan. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
*vőm
2020. jan. 3. 14:15
 3/11 A kérdező kommentje:
Ő sem szokott inni, csak ünnepekkor. Nem ez a lényege, hanem amit és ahogy mondta.
2020. jan. 3. 14:19
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nálunk nincs ilyen. A gyerekem apja nem iszik.
2020. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A te férjed is nagyon aranyos. Végig simogatta a hasad a Himnusz alatt... Akkor vannak még jó apukák.
2020. jan. 3. 14:21
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Bocs, de én ezen maximum röhögögörcsöt kapok, nem vagyok egy feleslegesen bögicsélös típus, a férjem se. Itthon voltunk szilveszterkor, kicsi a lányunk, koccintottunk, nem sirtunk szerencsére.
2020. jan. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 babyboom567 ***** válasza:
69%
Nem mentünk sehova, mert sosem szoktunk.Éjfélkor már vígan aludtunk.
2020. jan. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

A férjem utálja a szilvesztert, gyerek előtt se nagyon ment olyankor sehova, vagy max mi hívtunk meg barátokat.

Idén meg itt a kicsi pláne nem mentünk, de nem ittunk egy korty alkoholt se, de amúgy sem esne nekem jól annyira ez az ömlengés, ő nőként se vagyok ilyen ömlengő nyáltenger típus.

2020. jan. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem iszunk alkoholt, és nem járunk el szilveszterkor sehova. Ettünk virslit a gyerekekkel együtt, aztán letettük őket és társasoztunk, ahogy az elmúlt 16 évben is tettük.
2020. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

A piától sírt, nem a gyerektől. Nem értem, ebben mi a megható.

Egyébként becsípett ember kezébe nem adnám a kisbabát.

2020. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!