Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen típusú légzésfigyelő...

Milyen típusú légzésfigyelő legyen? BabySense vagy AngelCare?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jelenleg első babánkat várom és a terhességem 31.hetében járok. Eleinte nem szerettem volna légzésfigyelőt de a férjem éjjelemte hosszabb ideig nem vesz levegőt és kiderült hogy az anyósom is ugyanilyen alvási szokásokkal bír, így emiatt végül mindenképp a légzésfigyelő mellett döntöttem. Kinéztem egyet az interneten de nem igazán vagyok jártas ezekben mivel első babánk lesz. A készülék a BabySense 2 Pro, van valakinek tapasztalata vele? Mennyire megbízható? Van-e téves riasztás? Ha riaszt akkor elég hangosan?


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. jan. 4. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az Angelcare légzésfigyelővel van tapasztalatom. Meg vágyunk vele elégedve teljesen. Csak ajánlani tudom.
2020. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Angelcare... megbízható!
2020. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Angelcare!
2020. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Pont eben a helyzetben vagyok én is. Első baba és légzésfigyelőt keresek. Neten is nézelődtem már és sok helyen voltam, ahhol kérdezgettem az eladókat. AngelCare vagy Babysense? Vannak a példák az AngelCare-el kapcsolatban, amikor mondják, hogy a kórházak is ezt használják, meg leht látni az értékeléseken is, hogy ezt veszik többen. A helyzet az, hogy azok az AngelCare eszközök amik ténylegesen a kórházakban működnek azok régiek. Mindegyik eladó azt mondta, hogy az új AngelCare nem olyan jó mint a régi. (Olvastam hogy az 5. széria után már nem olyan jó.) Értem úgy pl, hogy az nem minősül orvostechnikai segédeszköznek, míg a Babysense igen. A Babysense számolja a légzést és ha percenként kevesebb mint kéne riaszt, továbbá figyeli a kihagyást is és abban az esetben is riaszt. Az AngelCare nem számolja, csak a kihagyást figyeli. Ha választ vártál, azt nem tudok adni, mert tényleg tanácstalan vagyok én is. :) Én holnap megyek megvenni és szerintem a Babysense 2 Pro-t veszem, ezen érvek alapján. A bébiőrt már megrendeltem. Az Philips (Mivel a BabySense nem tartalmaz babafigyelőt). Amennyiben AngelCaret választasz nézz utána az elem kérdésnek is. Azt írták nem egyszerű bele lapos elemet szerválni, mert speckós és ha találsz akkor is 3 ezer körül mozog és pár hónap alatt kimerül! (Leginkább csak bababoltokban van hozzá, azt írták.) Csak remélni tudom, hogy 2020-ban már nincs sok különbség az ilyen termékek között. Ha így van, nincs mitől félnünk bármelyiket is vegyük. Remélem tudtam segíteni! Jó babázást nektek is :)

2020. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!