Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Varrt valaki saját maga a...

Varrt valaki saját maga a babájának ágyneműt vagy hasonlót? Hol lehet beszerezni hozzá a legolcsóbban az anyagokat?

Figyelt kérdés
Online rendelés vagy méterárubolt? Nehéz megvarrni egy babafészket pl?
2020. jan. 5. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Férjem testvérének felesége varrt minden ilyesmit nekünk.Babafészek,gumis lepedő,rácsvédő stb. Méteráru boltban vett mindent. Olcsóbb megcsinálni mint újonnan venni( persze neki volt hozzá felszerelése mint varrógép)
2020. jan. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nagykerekben vagy anyagturikban érdemes anyagot venni. Kis boltok megfizetheterlenek.
2020. jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyi meteraru boltban vettem 3 fele baba agynemut, ketto pluss takarot es 9800 ft azzal egyutt, hogy megvartak.

De facebook baba mama csoportban mar 4000 forintert van.

2020. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

helyi méterárusnál vettem mintás textilt és egyszínű flanelt. Ebből lett ágyneműhuzat és "bundazsák/takaró" a babakocsiba.

szintén ugyanott polárt vettem, abból lett 2 kis mintás takarója.

2020. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!