Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 éves baba sulya- 14kg 500,...

4 éves baba sulya- 14kg 500, nem kevés?

Figyelt kérdés
Kisfiam 4 eves es 2 honapos pont, 3220 grammal szuletett, nem nagy evo, orokmozgo, jokedvu inteligens mosolygos, viszont ezzel orit meg h nagyon valogatos es nagyon keveset eszik (turos gomboc, krumplismakaroni, krumpli vmi husfelevel, kuskus, es kb ennyi itt kimerul az amit elfogad). viszont egeszseges. van e okom aggodni?
2020. jan. 6. 13:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

4 éves baba??

Az óvódában mit mondanak? Ott is keveset eszik?

2020. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
bocsi, megszokásbol irtam. mert babucikank nevezem sokszor :). oviban jobban eszik, de gondolom azert mert elégé kiehezik ebéd idöre. szepen egyedul. nem fogad el mindent, de jobban eszik mint itthon. analizisei jók. mindent megcsinaltúnk neki, dr no azt mondta hadjuk békén, nem beteges, 2 éve nem szedett antibiotikumot. de megis, mintha semmi sem rakodna rá.
2020. jan. 6. 13:37
 3/13 anonim ***** válasza:
A fiam is ekkora, senki nem mondta hogy baj lenne
2020. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány cm?
2020. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
A fiam 2,5 évesen 18 kg. 4 évesen hogy lehet 14?
2020. jan. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó a te gyereked nem átlagos súlyú 2 éves. 13-14 kiló egy átlagos 2 éves fiú.


Kérdező a fiad még belefér az elfogadható tartományba. Egy átlagos 4 éves alsó súlyhatára 17 kiló, de van +-3 kiló ingadozás. Szóval pont beleesik. Ha jó kedvű, nem fáradékony, nem vérszegény, akkor nem kell aggódni. Lesz majd kamasz, amikor is kiesz a vagyonotokból.

2020. jan. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

5-ös a te gyereked nagy súlyú, 18 kg 5 éves korban jellemző, vagy fölötte.

Az én lányom 4,5 éves, kb 15 kg, vékony, de nem sovány, igaz, ő lány. És eszik is nagyjából rendesen. A fiad kicsit kisebb súlyú az átlagnál, de nem vészes szerintem.

2020. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5-ös, gondolom azért feltűnt, hogy a gyereked nem átlagos. Mindkét fiam 18 kilósan kezdte az iskolát 7 évesen!!!

4,5 éves a legkisebb fiam, pont 15 kiló. Eszembe sem jutott, hogy kevés lenne a súlya. Szerintem a 3 közül ő a legnagyobb :)

2020. jan. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
#5 tényleg a te gyereked nagy, nekem 6 évesen 18kg a lányom
2020. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Pont ezt akartam írni 5-ös válaszra én is: 19 kilósan kezdtem az első osztályt. Igaz, alacsony voltam, de nem sovány.

Egyik lányom 9100 gramm volt az 1 éves vizsgálatnál. Nem mondták, hogy baj lenne. Ugyanilyen válogatós volt. Én már mindent kitaláltam, hogy egyen. Mosolygós falatkák, zöldségek, gyümölcsök, főzelékfélék viccesen tálalva, nem ette meg. A csokit bezzeg bármikor. Úgy voltam vele, ha ezt eszi, akkor egye. Egy-két hónap alatt le is szokott róla, mert megunta. Szépen fokozatosan rászokott a normális ételekre. Türelem kell egyes gyerekeknél, az biztos, mert a másik lányomnál ilyen probléma nem volt. És mivel már rég volt, most kamaszként egyikük sem elhízott, normál súlyúak.

Te se aggódj!

2020. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!