Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gond, ha a majdnem 1...

Mennyire gond, ha a majdnem 1 èves kislányom nem tud még egyedül felállni?

Figyelt kérdés
Kapaszkodva simán feláll, egyedül is tesz 5-6 lépést, ha olyan kedve van, de felállni nem tud kapaszkodás nélkül.
2020. jan. 7. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam 14 hobapos elmúlt mikor egyedül kaoaszkodas nélkül felallt, másnap meg elindult.
2020. jan. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már járni tud, nem gond ha kapaszkodva áll fel.
2020. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Semennyire.

Valószínűleg 1 hónapon belül meg lesz az is. Egyébként is nagyon korán csinálja.

2020. jan. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Nyugi.
2020. jan. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amikor 1 éves státuszra vittem a fiamat, volt ott egy szintén 1 éves kislány az anyukájával, na ő még kapaszkodva SEM tudott felállni, és persze járni sem (mármint a kislány, nem az anyukája 😃).


Neki sem volt semmi baja, pár hónap múlva összefutottunk, akkor meg már simán ment egyedül a kiscsaj.


Velünk pont fordítva volt, a fiam egész pontosan fél évesen és egy hetesen gondolt egyet, és felállt a kiságy rácsába kapaszkodva. És onnantól kezdve mindenhol máshol is. Tiszta ideg voltam, hívtam a védőnőt, gyerekorvost, anyámat, mindenkit, hogy nem lesz-e ebből baj 😂 (nem lett amúgy, 3 és fél éves egészséges nagyfiú).


Szóval elég nagy eltérések lehetnek, és sok minden belefér a normálisba.

2020. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. 14 honaposan tanulta meg a lanyom addigra rohanni es járni tudott. En is azt hittem elobb fog egyedul felallni mint jarni dehat nah :)
2020. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!