Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pocsek anya vagyok? 😢Lelkiisme...

Pocsek anya vagyok? 😢Lelkiismeret furdalasom van.

Figyelt kérdés

Van egy masfel eves nagyon rosszul alvo kislanyom. Egy tunder nappal,imadom nagyon,o az en kis tunderkem,mindennel jobban szeretem..

De az ejszakak borzalmasak. Sokszor kiborulok mar amikor 125odszorre kelt fel ejjel ,sir ,nem akat aludni stb.. volt hogy durvabban vettem ki a kisagybol egy elohalott zombikent,volt hogy kiabaltam vele. Aztan kimentem ragyujtani es elbogtem magam,hogy egy szornyeteg vagyok. Persze mite visszamentem mar adta a puszit stb,en meg lesullyedtem kb.

Apuka nem tud ejjel segiteni ,mert en kellek neki,meg o se tud tobbet mint en mar..

Mas is van igy,vagy en vagyok sz.ar anya?:(


2020. jan. 7. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem,nem vagy sz@r anya.

Én a 8,5 hónaposommal élem át ugyanezt. Már 3 hónapja. Ő addig jó alvó volt.

Ma reggelre éjfélig 4x ébredt. Ölben,sétálva alszik vissza. Az éjféli ébredéskor kapott tápszert,és 3 óra után aludt csak vissza.

Ma már túl vagyunk az első ébredésen úgy,hogy fél 8-kor aludt el.

A múltkor már csak 1x ébredt,azt hittem vége az ébredéseknek,de tévedtem.

Én is türelmetlen vagyok. És tehetetlen. És zombi. De szeretem őt. Szeretném hinni,hogy ő ebből a feszültségből nem érez semmit (bár tudom,hogy igen),és bízom benne,hogy egyszer vége lesz ennek a ciklusnak.

Te sem tehetsz mást. Nem tudok tanácsot adni,csak azt tudom ismételni,hogy nem vagy rossz anya. És nem vagy egyedül sem ezzel a problémával,ezzel az érzéssel.

Kitartást nekünk!

2020. jan. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Minden anya kiszokott borulni. Minden anyának vannak rossz napjai. Sok anya kialvatlan fáradt leharcot. Ettől még nem leszel borzalmas anya. Én sokkal többre tartom azt aki kimeri ezt mondani, mint a mézes mázos szépítő anyucikat, akik azt hazudják ők sose kiabáltak még a gyerekkel sosem borultak még ki 🙄 és az anyaság csak is csupa móka kacagás vattacukor illatú csillámpóni..

Nekünk az oldotta meg ilyen idős korban szepa miatti 100x éjszakai kelést (addig jó alvó volt) hogy magam/magunk mellé vettem.

Ja és magnéziumot szedj.

2020. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Szia. Nem lehet, hogy fogzik? Hogy fáj valamije? Próbáltál adni neki 2.5 ml nurofent? Na nem állandóan, de lehet, hogy tényleg fáj az ínye, attól meg aludna éjjel 1 nagyobbat. Dehogy vagy sz@r anya. Akinek rossz alvó a babája az átérzi, hogy milyen ez.
2020. jan. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Off.lesz,bocsi.

#2-es.

Ezt mi is próbáltuk,de üvölt ott is. Nálunk szerintem inkább a mozgás,mint a szepa. Mert álmában is mászik,felül,félálomban feláll. Ha magunkhoz vesszük,akkor is mocorog,sír. Csak ölben,sétálva nyugszik meg,alszik vissza,de 5-ből 4x azonnal felébred,ahogy megpróbálom lerakni. 9 kg.,nehezen bírjuk.

Erre nincs valami tipped?

Még egyszer bocs az off.-ért,kérdező!

(1-es voltam)

2020. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ahh ,köszönöm szépen,hogy ilyen kedvesen valaszoltatok❤️ Akkor picit megnyugodtam!😢

Van egy kis ringatoszeke abban szokott elaludni,ha magunkhoz veszem akkor foleg azt hiszi ,hogy jatek van ,vagy ordit :(

Adtam mar neki nurofent,cataflamot semmi nem hasznalt. Sot egyszer amikor betegvolt kapott germicid c kupot amiben van egy picike nyugtato elvileg.. semmit nem hasznalt.

Most raadasul nathas szova meg rosszabb a helyzet,orrszivas ejjel stb. Ki vagyok :( annyira jo lenne aludni egesz ejjel..:/

Kitartast nektek Anyukák❤️

2020. jan. 7. 21:07
 6/8 A kérdező kommentje:

Egyebkent a foga is biztos kozre jatszik. Mert voltak ejszakak amikor csak 1x-2x ebredt amikor kijott egy foga. Nagyon sok foga van ,most jon meg egy szemfog es hatul par orlo is kibujtak,de meg van vissza :(

Csak az bant,hogy ilyen undok vagyok vele ejjel,es en is az miatt erzem rosszul magam,hogy o ezt erzi es azt hiszi nem szeretem.:/

2020. jan. 7. 21:10
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányom 3 éves korától aludja át az éjszakát.

Neked ennél csak jobb lehet. Kitartás!

2020. jan. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Enis ugyan igy kiszoktam borulni es borzalmas erzesem van utana. Amibe biztos lehetsz az az hogy nem vagy ezzel egyedül. Az anyasag nehéz nagyon. Ráadásul en meg egyedül is nevelem.. Kitartást lesz jobb is!
2020. jan. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!