Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik hogy túl fáradt a...

Létezik hogy túl fáradt a szopizáshoz?

Figyelt kérdés
5 hetes babám fent van napok óta rengeteget, szopizik de nem úgy mint eddig. Mintha túl fáradt lenne ahhoz hogy szopizzon. Tejem tuti bán, mivel ha megnyomom a cicim folyik belőle.. Lehet hogy túlságosan fáradt a szopizashoz? Mert most adtam neki cumisuvegbol lefejt tejet és azt megette és el is aludt rogton

2020. jan. 8. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokat fent van és nyűgös, sír? Lábait felhúzza?

Vagy nyugodt és éhes?

Mennyit alszik?

2020. jan. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megijeszteni, de az egyik lányomnak így derült ki a szívbetegsége. Ha nagyon keveset eszik és aluszékony, én elvinném ügyeletre.
2020. jan. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fáj a pocija, szimplán csak éhes de nem szopizza ki. Eddig éjjel nappal úgy volt h 3 órát aludt, felkelt enni kB 20 percre, aztán megint aludt 2 3 órát. Pár napja van az, hogy este kB 2 és fél óránként kel fel, viszont nappal kb 3szor alszik el kB egy órára. Azt is nehézkesen
2020. jan. 8. 10:52
 4/8 A kérdező kommentje:
Aludna ő ha nem téli lenne a pocakja szerintem
2020. jan. 8. 10:53
 5/8 A kérdező kommentje:
Aludna ő ha teli lenne a pocakja szerintem *
2020. jan. 8. 10:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen változott a napirendje. Mindig, mire az ember megszokja, változnak az igényei a babának, többet van nappal ébren, kevesebbet alszik. :)

Hány óránként eszik nappal?

2020. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekünk átmenetileg voltak ilyen napjai. Főleg, ha valami miatt nem tudott aludni. Olyankor túl fáradt volt, hogy egyén, de túl éhes, hogy aludjon. De ez max 2 nap alatt helyrejött, sokszor csak 1 nap volt ilyen.

Ha huzamosabb ideig fennáll a probléma, kérdezd az orvosotokat.

2020. jan. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most felkelt, és szépen szopizott és vissza is aludt hál isten remélem megoldódott a probléma köszi a válaszokat
2020. jan. 8. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!