Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb lesz ha már pár éves lesz?

Jobb lesz ha már pár éves lesz?

Figyelt kérdés
Eleg siros a 4 hónapos babám es ha sokáig sir valahogy kikeszulok en is elsirom magam mikor orakig sir es próbálom megnyugtatni de sehogy de nyugszik.. Szoval a kérdésem az hogy lesz ez jobb? Ha mondjuk már 2 éves akkor nem lesz ilyen nehezen elviselheto a sírás? (tudom hogy meg a dackorszak hátra van)
2020. jan. 8. 14:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Sehogy se*
2020. jan. 8. 14:11
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Jobb lesz! Az elején az én kislányom is nagyon sírós volt és hát volt hogy én is sírva fakadtam. Még egy éves sem volt már sokkal jobb volt a helyzet.Most 16hónapos és nagyon keveset sír és gyorsan meg lehet nyugtatni.Szóval kitartás
2020. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem jobb nem lesz, csak más. Ha nem sírós lesz amjd, akkor hisztizni fog, és attól mászól majd a plafonra.😅
2020. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Jobb lesz, főleg ha bölcsis is lesz.
2020. jan. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Másként lesz nehéz.
2020. jan. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy lesz jobb. Mindig lesz valami. Dackorszak, feleselés, hisztirohamok. De attól meg imadjuk őket...
2020. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb lesz, csak akkor nem a sírás fog kiakasztani😅
2020. jan. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett jobb amikor újra ki tudtam aludni magam. Türelmesebb lettem és a babám is nyugodtabb lett. Ebben segített hogy ragaszkodjak a napirendhez, utána a babám is kevesebbet sírt. Kb fixen mindig ugyanazokat csináltuk, annyira bevált, hogy altatni is csak betettem az ágyba és aludt is. Meg az hogy "kimenőt" kapok heti 2szer. Elmegyek edzésre, jó zene, jó társaság, igazi kikapcsolódás (nekem). Nem szégyen ha segítséget kérsz, a baba is nyugodtabb lesz ha az anyja is jól érzi magát.
2020. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb jobb lesz, kérdés hogy mikor. Lehet hogy 1 èvesen, lehet hogy 4 èvesen. Gyerekfüggő a későbbi sírás/hiszti mennyisége:)
2020. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyugi sokkal jobb lesz. Fiaim az első pár hónapot végig sírtak, aztan elmúlt. 15 hónaposak és szinte napokig nem sírnak, csak ha vmi olyan történik, vagyis ha van okuk. :)
2020. jan. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!