Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az én gyerekem az egyetlen...

Az én gyerekem az egyetlen aki 16 hónaposan nem tud vagy nem akar tudni formabedobózni?

Figyelt kérdés
Tény hogy nem azt játszottuk egyfolytában de azért vettük elő néhányszor. Nem tudja belerakni felmérgesedik és odavágja. Ja igen elég türelmetlen. Vagy ideadja nekem hogy tegyem bele.
2020. jan. 8. 16:22
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Ne aggódj, remek főnök lesz belőle.
2020. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
2 éves kor előtt egyik lányomat se érdekelte. A bitkészletet simán visszarakták forma szerint, de a formakirakó száműzött volt. Talán az volt áttörés, amikor egyszer poénból elkezdtünk játszani vele a férjemmel a csajok előtt és végig ökörködtük az egészet. Utána ők is jobban nézegették.
2020. jan. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Szia. Kisgyermeknevelő vagyok, megvettem a kisfiamnak mindenféle fejlesztő játékot. Nem mintha nem tudhattam volna, hogy a flakon jobban fogja érdekelni...Na a sütifaló kincsesbödönnel úgy jártunk, hogy rá se nézett. Most 3.5 évesen főz benne 😂
2020. jan. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár az én fiam 10 hónapos kora óta bele tudja dobni a formákat, én akkor se hiszem hogy ez olyan nagy baj lenne, hogy a te gyereked még nem. Valószínűleg őt más játékok jobban érdeklik.

Tuti biztos vagyok benne, hogy valamiben meg az én fiam szerepelne rosszul a te gyerekedhez képest. Lehet hogy ő ügyesebben eszik, vagy jobban tudja már a színeket, vagy ki tudja. Az én fiam pl még egyetlen szót se mondott ki. Más ennyi idősen meg már több szót is használ..

2020. jan. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
A lányom 19 hónapos, nem tudja belerakni. Ha megmutatom melyik formát melyik lyukba kell, akkor 1x, max. 2x megpróbálja. A könnyűek, mint kör,az még bele is megy, de ha valami bonyolultabb formát ki is kell forgatni hozzá, akkor feladja. Kinyitja a "titkos ajtót" és ott szépen bepakolja az összes formát. Ezeket a játékokat a tesójától örökölte, ő már 1 évesen, de 15 hónaposan biztos, hogy egyedül, szabályosan bepakolta.
2020. jan. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

15 hónapos lányom se tudja bedobni. Nem is érdekli. Ő is türelmetlen mindenhez. A karikákat 2 hete tudja felpakolni. De csak ha mondom neki és tartom. Kettőt rátesz,a harmadik nem sikerül,földhöz vágja és megy tovább.

Szerintem ne aggódj!

2020. jan. 9. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!