Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig jól aludt a babám?

Eddig jól aludt a babám?

Figyelt kérdés

4.5 hónapós, vegyes étkezésű babám, eddig nagyon jól alvó volt. Az elmúlt 5 napban viszont éjjel felkel 1 kor, akkor cici és visszaalvás, majd pontban 3:30-kor, de akkor nem alszik vissza, hanem 2-3 órát fent szeretne lenni. Próbáltam, hogy este több tápot kap, próbáltam később elaltatni, de eddig semmi.

Mit tudnék még? Szeretném, hogy végigaludja az éjszakát.


2020. jan. 9. 06:16
 1/6 anonim ***** válasza:

A 4 hónapos mérföldkő az alvásfejlődésben állhat a háttérben. Telefonról nem tudok linkelni,de az anyagyere.hu oldalon utána tudsz nézni.

Nekünk is ez van,és 3 hónapja tart. Mióta rátaláltam erre az oldalra,és megpróbálom az ott leírtakat követni,este fél 8- reggel fél 5-ig alszik. A lényeg,hogy ott kell elaltatni,ahol ébredni fog. Én ölben altattam vissza eddig,be a kiságyba. 1 órán belül újra ébredt. Újra ölben altatás,újra ébredés,és ez ment egész éjszaka.

Most a kiságyában altatom. Nehéz,mert sír,nehezen nyugszik meg,de lefekszek a kiságy mellé egy martacra,rácson keresztül simogatom,éneklek neki,sötét van. Fél-1 órán belül elalszik,és fél 5-kor ébred. Ez is korai még,de legalább végigalussza az éjszakát.

Mindenképp keresd meg azt az oldalt,nálunk bevált.

2020. jan. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Könnyebben megtalálod az oldalt innen. Keress egy olyan kérdést gyerekvállalás-nevelés/altatáson belül (1.oldalon van),amelyik úgy kezdődik,hogy "valamit elronthattam?". A harmadik válaszoló belinkelte az oldalt (innen is örök hála neki),én is így találtam rá.

Majd írd meg,megtaláltad-e.

Persze állhat még fogzás,mozgásfejlődés a háttérben,de az ezek által borult alvás idővel rendeződik. A 4 hónapos borulás nem fog magától helyreállni.

Sok sikert és kitartást neked!

2020. jan. 9. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is szeretném végig aludni az éjszakát, novemberben múlt két éves a lányom...😂
2020. jan. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia nalunk 2 hos kora ota atalussza az ejszakat es mindenki ijesztgetett h ez 4-5 honap kozott majd meg fog valtozni. Jott is egy het amikor 2kor es 4kor is ebredt kb 4,5 honapos. En viszont ragaszkodtam hozza hogy nem veszem ki az agybol, villanyt se kapcsoltam es nem ks beszeltem hozza. Csak bementem a sotetbe, megsimiztem esetleg adtam neki cumit. 1 het volt az egesz es atveszeltuk. Azota is alszik egesz ejjel. 9 honapos.
2020. jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk pont 4 hónapig nem aludtak, utana fogzásig nem keltek éjszaka.
2020. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, eddig jól aludt.
2020. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!