Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valami nem jó Vele? Mi lehet...

Valami nem jó Vele? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2 hetes kisfiam iszsz csak anyatejes baba.

Az elmult 3 napban azonban a szoptatasok elkezdtek osszefolyni,akár másfél órán keresztül képes cicin lenni,de volt hogy az sem volt elég...

Az alvásai az eddigi 2,5-3 óráról lerövidültek 1-re.

Mi lehet a gond? Nem gondolnám,hogy ne lenne elég tejem,a szopik vegen altalaban folyik a szája szélén és félkómában lecuppan rólam.

Mérlegünk sajnos nincs még,a vedonotol akartunk kolcsonozni,aki kirohogott mert naluk olyat nem lehet...0


2020. jan. 9. 12:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen normális ennyi idősen. Ami tegnap jó volt, ma már nem feltétlenül. Ami ma jó, holnap már nem biztos, hogy működik.

Lehet növekedési ugrás is, ami általában 10 napos és 3 hetes kor között esedékes.

Ha van elég pisis pelus, meg van kaki is, akkor nem kell aggódnod amiatt, hogy kevés a tej. Csak adj cicit továbbra is, amikor csak kéri. Nem tart örökké ez a rész sem.

2020. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

+ látszik hogy folyamatosan álmos,emiatt pedig hiszzis és zaklatott...


Jelenleg bármikor cicire rakom ha tényleg látom hogy éhségjeleket mutat e,de nem tudom jól kezelem e a helyzetet.

2020. jan. 9. 12:59
 3/15 A kérdező kommentje:

Kedves első,köszönöm válaszod!

Én is valami hasonlót gondoltam.

2020. jan. 9. 13:00
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jól csinálod, ezek az első hetek ilyenek. Majd ha kicsit kinyilik a világ, már nem csak a cicit akarja majd :)
2020. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól csinálsz mindent. Ügyesek vagytok!
2020. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Köszönöm a segítséget :)
2020. jan. 9. 13:34
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak tarts ki. Olyan hamar elrepül el az időszak, hogy észre se fogod venni.


Esetleg szerezz be egy hordozókendőt, hátha csak a közelséged kell neki és nem a cici. De karikás kendőben pl szoptatni is tudsz. Úgy tudnál tenni-venni, és te se unnád halálra magad.

2020. jan. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Növekedési ugrása van. Így tovább!
2020. jan. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

7-es:


Van egy rugalmas kendőnk,de mivel császáros voltam,eddig azt mondták hagyjuk a hurcit pár hétig :( pedig nagyon szeretném már.

2020. jan. 9. 14:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, segítene, hordozd, csak figyelj magadra ne erőltesd túl. Én hordoztam már 2 hetesen (4-es voltam, szintén császár).
2020. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!