Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves státuszon mindent...

1 éves státuszon mindent tudott a babátok? Ha nem, akkor miket nem?

Figyelt kérdés

Az én babám pl nem iszik pohárból (nem is tanitottam, nem is tudtam hogy kellene már neki), nem segit az öltözködésnél. Igazából utálja, sir. De a bodyba a kezét, fejét bedugja. Igaz én a sírás miatt ezt nem nevezném segítségnek.

Plusz szelektíven figyel a nevére (néha igen néha nem), illetve nem igazán mutogat.

Ma lett 1 éves. A jövő hétfőn megyünk a státuszra és előre elolvastam mik lesznek.

Nálatok miket tud a kb ennyi idős baba?



2020. jan. 9. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az en kisfiam vegig orditotta az egeszet. Annyira rosszul erezte magat, hogy a vegen szinte semmi sem volt.

Nem ivott poharbol, nem is probaltuk. Csoros szelepes pohara volt meg cumisuveg. Ezeket legalabb nem boritotta magara.

Nem mertem itatni mert feltem nagyot nyel, felre megy. Sajat maganak jobban tudja szabalyozni mennyi is kell neki.

A nevere csak akkoe figyelt fel ha nem eppen valami erdekessel foglalkozott.

Jarni tanulasban volt, miota lepegetni kezdett alig lehetett leultetni

2020. jan. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem a fiam 9 hónapos de a pohárból iváson kívül minden megy neki. Segít az öltözésnél,figyel a nevére,mutogat,tapsol,integet.


Ezt nem azért írom hogy elbizonytalanítsalak! Hanem hogy ne hasoítgasd a gyermekedet másokéval.

A gyermeked ugy és olyan ütemben fejlődik ahogy az neki jó,biztos hogy minden rendben van vele ne aggódj!

2020. jan. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves Utolsó! Először is 1 éves babákról kérdeztem. Másodszor pedig mindenki ezt mondja, mégis a legtöbben hasonlítanak. Ha beismerik, ha nem. Amennyiben nem így volna, te se írtad volna ide, hogy a te 9 (!!) hónapos babád miket tud, max csak annyit, hogy ne hasonlítgassak.

Egyébként ez egy olyan oldal, ahol bárki bármit kérdezhet🤷🏻‍♀️

És a kérdésem pont nem egy olyan kérdés amit negatív érzések indítanak, csak szeretném tudni, hogy megfelelően fejlődik a gyermekem.

2020. jan. 9. 15:36
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Hat nem tudom te hogy vagy vele kedves kerdezo de szerintem az utolso valaszolo nagyon kedvesen irta le a velemenyet. A babad a sajat utemeben fejlodik es ezzel nincs gond...ennyi a lenyeg.
2020. jan. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedvesen írta, csak nem a kérdésre válaszolt. Ahogy te sem. 🤷🏻‍♀️

Senkit sem akartam/akarok bántani, pusztán kiváncsi vagyok.

2020. jan. 9. 15:42
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Hidd el, elég sok baba van, aki nem tud mindent a kérdések közül, mivel nem is kell. Rosszul van összeállítva a kérdéssor.
2020. jan. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rendben, elhiszem én. Csak nem volt valami jó érzés végigolvasni. Főleg úgy, hogy eddig nagyjából mindig mindent tudott.
2020. jan. 9. 16:06
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt,mármint hogy nem iszik pohárból.Az enyém se ivott pohárból 1 évesen és köszöni szépen megtanulta később.Ezek a kérdések csak iránymutatóak, hogy fejlődik e a baba( meg idegesíti a szülőket, mert ,,nem jól teljesít a pici" ), nincsenek kőbevésett időpontok. Biztos van olyan, amiben meg előbbre jár a tiéd is csak te meg azt gondolod természetes, mert napról napra látod, hogy csinálja:)
2020. jan. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az enyém pl azért ivott csak a pohárból, mert a többiből nem volt hajlandó, így rákényszerültem 6 hónapos korától. Amúgy meg bőven ráérne.
2020. jan. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Igen, itt lehet kérdezni, meg válaszolni is SZABADON, úgyhogy nem értem ezt a terrorista tempódat, elég gáz.

De hogy a kérdésre is válaszoljak, bár már nagyobb gyerekem van, ne haragudj meg érte, pohárból biztosan nem ivott 1 évesen, nem is próbáltuk.

2020. jan. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!