Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a fogadott orvos nem tud...

Ha a fogadott orvos nem tud részt venni a szülésen akkor csak az ügyeletes orvosnak adnátok borítekot vagy mindkettőnek? Illetve mennyit?

Figyelt kérdés
2020. jan. 10. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Egyiknek sem. Azért fogadtam orvost, hogy ott legyen.
2020. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Egyiknek sem. Az ügyeletes orvosnak ez a dolga, ha a fogadott meg ott sem volt, ugyan minek fizessek? Nyilván ez csak akkor áll, ha amúgy a terhesgondozásért végig fizettem és azon felül kapta volna pluszban a pénzt a szülésért. amennyiben nincsen jelen, mi a búbánatért fizetnék a semmiért? Csak mert tervezett jönni, de nem jött össze? A szándékot honoráljam? No, ne viccelj! ha az egész gondozást Ő bonyolította mondjuk sztk-ban, nem magánban, direkt magához osztott be és végig gondozta a terhességem, akkor azért nyilván adnék pénzt, de ha a magánrendelésen már minden alkalommal fizettem és aztán a szülésemnél nincs ott, akkor azért utána már nem adnék a semmire. Ügyeletesnek meg pláne nem, ahogy írtam is, akkor sem, ha kedves, meg rendes, semmi extra munkájába nem kerülök azáltal, hogy pont az ügyeleti idejében merészelek szülni.
2020. jan. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyiknek sem
2020. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
ne támogasd a hálapénz intézményét, hidd el, se neked nem lesz jobb, se a többi betegnek, se az orvosoknak, se a többi kórházi dolgozónak.
2020. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
En senkinek nem adtam. Elment nyaralni az orvos nem volt ott a szülesen.
2020. jan. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Senkinek. A fogadott akkor kapna, ha ott van. Mivel nem volt, mire is járna neki? Az ügyeletes meg ügyeletes, ez volt a dolga.
2020. jan. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ugyeletesnek adnek, ha meg lennék vele elégedve. Ez a hálapénz. Hogy mennyit, az a penztarcamtol es az o hozzaallasarol fuggene.
2020. jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
80%
Egyiknek sem. Az egyik nem végezte a dolgát, a másik meg végezte de az állam fizeti meg neki. Mégis miért adjak pénzt?
2020. jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2020. jan. 10. 20:08
 10/11 anonim ***** válasza:
56%
Egyiknek sem. Sőt ha a fogadott orvos nem tud részt venni a szülésen akkor neki kéne fizetni neked...
2020. jan. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!