Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki adott hozzataplalasnal...

Aki adott hozzataplalasnal avokadot a babanak mikor tette es fajt e tole a hasa?

Figyelt kérdés

6 hos, 1 honapja kap rendes etelt(amugy tapszeres) ma adnek neki avokado-banan kombot de eddig mindent paroltam neki ezt a kettot viszont elvileg nem kell. Csak elgondolkoztam h nem fog e fajni tole a pocakja, elso nyers etel lenne...

van valakinek ezzel tapasztalata? Avokadoval egesz pontosan


Kerem aki sose probalta ne irjon ide privat velemenyt az annyira nem erdekel:)



2020. jan. 11. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Adtam, viszonylag korán, de nem emlékszem hány hónaposan, nem volt tőle semmi gond. Ott ahol terem, szerintem első étele a babáknak az avokádó.
2020. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Bocsi, kicsit off de én pl olyan gyomorgörcsöt kapok tőle, hogy a múltkor majdnem elájultam, a fürdőszobakövön feküdtem magazatpózban és vártam, hogy a bevett görcsoldó hasson. Sokáig nem jöttem rá, hogy az avokádóval van gond. Ebből kiindulva én biztos nem adnám bár szerintem ez csak egyedi érzékenység.
2020. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Banánt külön adtál már?

Csak utána keverd!

Egyébként kb. 8 hónaposan adtam, szintén banánnal. A széklete elég durva lett tőle (sok, zsíros ragacs), de a hasa nem fájt.

2020. jan. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elsők között volt, semmi baja nem volt egyiknek sem tőle. 😊 Ha még nem kapott banánt se, akkor ne add keverve, mindig csak egyféle újat kóstoljon.
2020. jan. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Banant mar evett:) koszonom a valaszokat megprobaltuk izlett neki nagyon remeljuk nem bantja majd a pocijat
2020. jan. 11. 15:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Hamar adtam, de nem emlékszem mikor. A nagynak barackkal keverve, az egyik kedvenc volt. A kicsit elsőre csirkehús melle kaptak köretnek. Az egyiknek nagyon ízlett, a másiknak kevésbé
2020. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!