Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas babaja is csapkod oromeben?

Mas babaja is csapkod oromeben?

Figyelt kérdés

Sok hulye anyosrol olvastam mar itt ma az enyem is alakitott a biztos autista beszolassal de nyilvan elultette a bogarat a fulembe....

Ha jon hozzank vki anyos apos v akar megjon az apja nagyon megorul h elkezd rugdalozni meg a kezevel csapkodni vadul es persze mosolyog. Na anyosom szerint ez autista viselkedes ez a csapkodas rugdosas.

???



2020. jan. 11. 15:30
 1/7 A kérdező kommentje:
6 hos azt nem irtam
2020. jan. 11. 15:31
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Boldog mert látja őket🙂az enyém is csinálja🙂 hogy képes valaki ilyesmiért leautistázni egy kisbabát, nem tudom megérteni. Főleg a saját nagyanyja..
2020. jan. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Anyósod bolond, ne foglalkozz vele.
2020. jan. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt mindegyik baba csinálja.
2020. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Enyém ezt csinálja egész nap és éjjel is mikor felkel jópárszor :)

Az anyósod is a sok hülye anyós közé tartozik bocsi

2020. jan. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 4 hónapos és egész nap rúgkapál, hadonászik mikor jókedvű.

Valószínű, nem lenne szívesen látott vendég nálam, ha egyszer is ilyet mondana.

Kedvessége határtalan 🤬

2020. jan. 12. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Adj a Mamának szakirodalmat. Ha három évesen "repked" egy kisgyerek, érdemes elgondolkodni, hogy ezen kívül minden rendben van-e, és ha igen, akkor nincs semmi baj. De egy hat hónaposnál teljesen normális,hogy az izgatottságát az egész testével jelzi, kapálózik, hadonászik... Sőt, az, hog lelkesedést mutat egy családtag megjelenésére, kifejezetten nem sorolnám az autisztikus jegyek közé.
2020. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!