Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mèg mindig rettegek a bölcsőha...

Mèg mindig rettegek a bölcsőhalàltól. Ti hogyan èltètek meg ezt az egy èvet? Az enyèm mèg csak 5 hónapos.

Figyelt kérdés

#Bölcsőhalàl
2020. jan. 12. 23:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Van legzesfigyelonk a kisagyaban, pelenkara csiptetheto ha pl babakocsiban, vagy barhol elaludna.

Sosem aludt az agyunkban, vagy kozel hozzank. Rettentoen felek amiatt en is

2020. jan. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nekünk is van lègzèsfigyelő, igaz az angel cares amit a matrac alà kell rakni, ő sem alszik köztünk de a mi szobànkban.Màr forgolodik ès àllandóan a hasära fordul így egèsz èjszaka fordítgatom szegènyt vissza a hàtàra..
2020. jan. 12. 23:36
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem foglalkoztatott a dolog, a 2. babánál elő sen vettük a légzésfigyelőt
2020. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Az elsőnél nagyon ráparáztam, a másodiknál kevésbé, most 9 hónapos a legkisebb, nem félek már tőle. Nem foglalkoztat.
2020. jan. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne fordítgasd. Azért van a figyelő.

Nekem is volt figyelő plusz hálózsákban aludt/alszik és egyetlen kis polip plüsse van az ágyában. Egyébként kókusz matracon alszik.

2020. jan. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sosem rettegtem, akkoriban még a légzésfigyelő sem volt "divat", csak nagyon indokolt esetben ajánlották (kis súlyú, koraszülött babáknál pl.). Most sem indokoltabb mint akkor, csak valamiért sokkal parásabbak az anyukák.

Már rég egy gumiszobában ücsörögnék, ha mindentől rettegtem volna a 3 gyerekem várása/nevelése közben.

1 év után meg majd mástól fogsz rettegni. Sokkal nagyobb veszélyek várnak még a lurkóra, em árt, ha tudod.

2020. jan. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Én is rettegek tőle, az enyém még csak két hetes, első gyermek. Szerintem az is benne van a dologban hogy túl sokat olvasunk gyakorit, mert amúgy baromi ritka dolog, de itt úgy állítják be pl a külön szobát ahol nincs legzesfigyelo h az egyenlő a biztos halállal. Amúgy ha túléli az egy évet akkor meg attol fogok parázni h itt a lakásban ahogy mászkál nehogy valami ráessen, vagy kiessen az ablakon. Amint tudok, elmegyek pszichológushoz. Majd lehet a harmadik gyereknél már nem fogok ennyire félni.
2020. jan. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%
5 éves a nagy fiam, 5 éve folyamatos rettegés az életem. A legképtelenebb dolgoktól is tudok félni. A kisebb két hónapos. Mostantól kettőért remegek.
2020. jan. 13. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan fordítgatod a babát egyfolytában amikor van légzésfigyelő?? Pont azért fordul hasra mert úgy a legkényelmesebb neki!! Ez már túlzás, és szerintem ezt te is tudod.
2020. jan. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mikor megtanult a fiam hasra fordulni az első hason alvós éjszakáján alig aludtam. Folyton azt lestem vesz e még levegőt. Aztán másnap kevésbé kómásan rájöttem, hogy hülyeség, főleg hogy van alatta légzésfigyelő.

2 éves elmúlt szóval pár hónapja túl van a veszélyeztetett koron, de még mindig megnyugtat ha rá-rá nézek, persze már a Figyelő nincs alatta.

2020. jan. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!