Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nyühög egesz nap a gyerek?

Miert nyühög egesz nap a gyerek?

Figyelt kérdés

6 honapos es kb 2 honapja egesz allo nap nyuhog, nyuglodik, hason se jo, haton se jo, itt se jo ott se jo egyszeruen megorulok mar. Ismeroseim babai(amikor ott voltam es lattam es elmondasuk alapjan is) ebben a korban elmolyol 15-20 percet is magaban a ragokajaval meg a mindenfele dologgal amit a szajaba tomkod meg mittudomen. En meg mindennel el vagyok maradva vasalas, mosogatas, mosas, takaritas, rendrakas egy kaosz a haz. De a kisfiam csak nyuglodik egesz nap nem erdekelne ha odaulnek melle es akkor jatszani kene vele hiszen o a mindenem szivesen foglalkoznek vele de basszus nem erdekli az se ha ott vagyok vele egyszeruen csak semmi se jo neki. Vedono mondott mar mindent h a foga, a hasa, a front a kutyaf...sza,.. en meg mar nem tudom mit csinaljak tenyleg nagyon idegesito mar semmit se tudok csinalni egy 5 perces mosogtast se. Cserebe akkor is nyuhog ha problok vele jatszani. Az mar csak hab a tortan h 3x fel orat alszik napkozben gondolom egesz nap faradt au is tetezik ezt a dolgot. Ejszaka amugy alszik. Annyira kivagyok mar.

Kerlek ne kovezzetek meg imadom a gyerekem es barmit megtennek erte de ht egy szenvedes igy a nap legfokepp neki. Nem is tudom mire szamitok mit fogtok irni nyilvan nem fogjatok megoldani online a bajomat csak kivamcsi lennek h ez masnal hogy van. Amit en latok masnal: boldog, mosolygos baba aki mar attol vidam ha kukucs jatekot jatszik vele az anyja(ezt az en gyerekem tokre nem erti) elszoszol fel orakat magaban majd ha megunja sir odamegy az anyja jatszanak egyutt es attol megint kerek a vilag. Aztan elfaradt ebben is elaszik 1,5-2 orat. Felebred kipihenten es minden megint szuper. Nalunk siras semmi se jo nincs el 5 percet se de az se erdekli ha vele jatszom fel orat alszik es egesz nap nyugos. En csinalok valamit rosszul????

Bocsanat kicsit hosszu legt



2020. jan. 13. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 5 hónapos a lányom, nálunk is van ilyen h egesznap nyikorog (nem sír, csak nyekereg) és alig alszik.

Ami bevalt, a babakocsival kinti séta (persze ilyenkor sem lehet haladni a haztartassal :/)


Par kerdes

1. Sír vagy csak nyuglodik?

2. Mit eszik?

3. Nem lehet h valami izom letapadasa van (nem vagyok dévény fun) , lehet érdemes lenne megnezni

4. Jártok valahova? Babatorna, ringató, úszás. Lehet "unatkozik" már veled

2020. jan. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ölben is nyűglődik?


Ha nem, akkor ki kéne próbálnod a hordozást. Legalább tudnál haladni a dolgaiddal.


Nem kell egész nap cipelned, csak amíg bírod, addig ki tudsz vasalni, fel tudsz porszívózni, és ha még közben a ringatástól el is alszik, akkor le tudsz ülni vele, pihenni, olvasni, kicsit feltöltődsz.

2020. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a baja, hogy az agya előbb tart, mint a teste és a mozgása. Ő már nagyon szeretne mást is csinálni, jönni-menni, elérni dolgokat, felfedezni, de még nem tudja, hogy kell. A lányommal is ez volt, egész nap csak nyűglődött, sehogy nem volt jó, csak nem akart elkezdeni kúszi-mászni. Aztán egyszer csak "megtáltosodott", és 48 óra leforgása alatt négykézlábra állt, mászni kezdett és felült. És azóta semmiféle gond nincsen, mosolyog, elmolyol, pakolgat, időnként odajön, felkéretőzik, picit játszunk együtt, aztán elvan megint magában. Legyél vele türelmes, neki sem egyszerű. Nem csinálsz rosszul semmit, az idő majd megoldja.
2020. jan. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondoltam már erre amit az utolsó ír (első vagyok). A lányom sem mozog még úgy, de látszik h mérges, h nem éri el, amit akar vagy menne, de nem tud
2020. jan. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen babák. Az enyém is ilyen volt. Csak akkor változott a helyzet, amikor megtanult kúszni, majd mászni és elfoglalta magát. Most 14 hónapos és észre se veszi, hogy én is itt vagyok.😁

Szóval elmúlik ez is, csak nehéz kivárni.

2020. jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!