Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fogadtatok gyerek...

Mikortól fogadtatok gyerek látogatókat a baba mellett?

Figyelt kérdés

6 hetes a babám eddig csak felnőttek voltak itt

van két barátnőm akinek kisgyerekei vannak, egyik fél éves másik három. Mikortól tanácsos őket meghívni? Még semmi ellen sincs beoltva a babánk emiatt nem tudom mennyire jó ha egy óvodás itt lesz


2020. jan. 13. 13:26
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Kérdezd meg a barátnődet hogy ő hány naposan vitte haza a második gyerekét.
2020. jan. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudod mindentől megóvni. Maximum annyira kérd meg a barátnőidet ha pl friss oltást kap a gyerekük akkor ne menjenek hozzátok. Ezen kívül pedig nem kell a babádat a kisgyerek kezébe adnod amúgy sem, nem is tanácsos. Nem kell ennyire féltened. Ahol több gyerek van sincs elzárva a nagytesó a kisebbiktől.
2020. jan. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Mikor megszületett a ketteske nálunk, az egyeske éppen belázasodott és iszonyatosan meg volt fázva. A haza menetel napján megkérdeztem a korházban a ygerekorvost, hogy most mit tegyek.

Erre annyi volt a válasza: "ha lehet egyiket se zárja a pincébe" Aztán még elmondta, hogy az 5 gyerekes családoknál sem lesz a baba nagyobb valószínüséggel beteg az elsö hónapokban mint az elsö gyereknél.


Féléves baba a közelében nem lesz a 6 hetesednek, a hároméves meg ha beteg ne menjen...

2020. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A nagy két hetes volt, mikor jöttek az unokatestvérei látogatni.


A kicsik 4 hetesek, három nappal előtte jöttünk Gáza a korhazbol.

2020. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmhöz a 4 évesemet akkor vittem már mikor kb 4hós volt a kicsi. Igaz már 1hónapja tologattuk az időpontot(hol az én lányom volt beteg, hol az ő nagyobbik lánya)

A nagylánya már osztályos iskolás, de azért inkább csak később vittem át az enyémet. Bár nagyon sokat nem voltak egy légtérben...

Inkább elvonult játszani a barátnőjével. Nem nagyon izgatta a pici.

2020. jan. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1 naposan jottek a kis unokatesok a korhazba... ovisok. Mondjuk augusztus volt, kevesebb betegseg.
2020. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De valoban. Tesoknal mar eselyed sincs ilyenen agyalni.
2020. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, de szerintem a tesók az más, ott legalább tudom hogy mennyire egészséges és ha nem az akkor igenis figyelek. Aztán lehet, tényleg túl aggódom.
2020. jan. 13. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!