Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kórhazi fotózás alatt a...

A kórhazi fotózás alatt a baba ébren volt es közelről vakuzták. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Olvastam tobb helyen azota,hogy nem szabad. Kb.mindenki babaja aludt,kiv.persze az enyemet,aki nagy szemekkel nezett,es legalabb 10 x bevakuzta a fotos. Nem lesz baja a szemenek? Vigyem el szemeszetre? Latni biztos lat,mert koveti az arcunkat es a szemunkbe nez. Ket hetes most.
2020. jan. 13. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj, nem a te babád az egyetlen, aki nem aludt 🙂

Nem lesz semmi baja tőle

2020. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. Ha ártana, nem csinálnák.
2020. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3-as koszonom,ha ilyen rosszindulatu vagy,minek kell kommentalni. Ha tudtam volna elore,gondolod hagytam volna... Amugy is aludt,de mire kattingatott a fotos pont felebredt. Kb 1 perc alatt lement.
2020. jan. 13. 14:54
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom végignézted, különben nem tudnád.
2020. jan. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A korhazi vedonovel toltottem a papirokat. Igen. De nem tudtam akkor,hogy ez problemat okozhat. Minden nap ezt csinalja a fotos,nem is ertem,hogy hasznalhatja.
2020. jan. 13. 15:04
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Semmi baja nem lesz tőle.

Két hetes baba amúgy nem követ a szemével semmit.

2020. jan. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De forditja a fejet az arcunk fele ha felette vagyunk es jobbra balra mozgunk,nezi a textil konyvet ,foleg a fekete feher konturokat,lampat,a mintat a racsvedon. Mar a korhazban is nezegette mindket gyerekem a viragmintat a haloingen. Latnak kb 30 centire.
2020. jan. 13. 15:13
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel az összes kisbaba megvakulna. Ha ennyire paramami vagy, nagyon sok kellemetlen élményed lesz szülőként, próbálj kicsit visszavenni ebből.
2020. jan. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Probalok,panikbeteg vagyok es szorongos. Igy is eleg nehez...
2020. jan. 13. 16:41
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem a szemébe vakuz, hanem a plafonra,csak te látod úgy, mintha az arcára menne a vaku
2020. jan. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!